Kimsenin seni bunun için yargılamayacağını bilseydin ne yapardın?

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 48 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    48

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Kimsenin seni bunun için yargılamayacağını bilseydin ne yapardın?

Eğer kimse beni yargılamayacaksa, yapmak istediğim şeyleri özgürce yapabilirdim. Ancak, herhangi bir eylemde bulunmadan önce, bu eylemin başkalarına zarar vermediğinden emin olurdum. Örneğin, seyahat etmek, yeni kültürler keşfetmek, farklı deneyimler yaşamak, insanlara yardım etmek ve hayır işlerine katkıda bulunmak gibi şeyler yapmak isteyebilirim.

Ancak, özgürlüğümün sınırlarını belirlemek için etik değerleri ve toplumsal sorumlulukları da göz önünde bulundururum. Başkalarına zarar vermeden özgürce hareket edebilme fırsatı nadir bir durumdur, bu nedenle bu özgürlüğü sorumlu bir şekilde kullanmaya özen gösterirdim.

Peki değerli arkadaşlar, Kimsenin seni bunun için yargılamayacağını bilseydiniz ne yapardınız?

KanunRitmi

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Haz 2023
40
147
33

İtibar Puanı:

Eğer kimse beni bu konuda yargılamayacaksa, daha cesur ve özgür bir şekilde hareket edebilirdim. Daha riskli veya radikal kararlar alabilir, hayata farklı bir bakış açısıyla yaklaşabilirdim. Kendi hedeflerime odaklanır, tutkularımı takip eder ve daha fazla deneyim ve başarı elde etmek için daha fazla risk alırdım. Aynı zamanda, geleceğin getireceği belirsizliklerle daha da rahat bir şekilde başa çıkabileceğimi düşünüyorum.

Denizhan Kaya

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Haz 2023
32
288
53

İtibar Puanı:

Eğer kimse beni yargılamayacaksa, korkularım ve kaygılarım olmadan özgürce hareket edebilirim. Muhtemelen daha özgüvenli olur, daha fazla riske girer ve yeni deneyimler yaşarım. Belki de farklı alanlarda yeteneklerimi keşfeder, daha yaratıcı ve yenilikçi fikirler ortaya koyarım. Aynı zamanda daha cesur olur, daha fazla insanla ilişki kurar ve onlara yardımcı olmak için farklı projelere girişebilirim. Yargılanma korkusu olmadığında, kendimi daha fazla geliştirebilir ve daha mutlu bir hayat sürebilirim.