Köşe Takımları Birçok Bayanın Tercihidir | Forum Mobilya Takımları

Sorun Cevaplayalım

Mobilya hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan Mobilya sorunlarının kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Sorularınızı Cevaplamaya Hazırız.

Bey Azura
Oyuncu Koltuğu

MineL

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

Köşe Takımları Birçok Bayanın Tercihidir
kosetakimlari.jpg

Gerek kullanım alanları gerekse şık tasarımları ile köşe takımları dekorasyonlarımızda önemli bir yer kaplamaya başladı.
Ayrılabilen modüler tasarımı ve bazı modellerdeki puflar sayesinde esnek ve farklı mekanlara uyarlanabilen yerleşimlere olanak tanıyor. Köşe takımlarının karşısındaki duvarda duvar ünitesi ile bir bütünlük sağlayabilir ve yaratmak istenilen stile göre orta ve yan sehpaları da ekleyerek dekorasyonu tamamlayabilirsiniz.

• Modüler özgürlük. Modüler tasarımı sayesinde aynı bir lego gibi oynayarak mekana göre yerleşim yapabilirsiniz.
  • Renklerle canlandırın. Klasik takım anlayışının ötesinde farklı renk ve tarzda orta sehpa ile oturma odanıza enerji katın.
  • Odanızı stilinizi destekleyerek bölün. Aksesuarlar yaşam alanlarına stil kazandıran detaylar ekler. Renkli rafları ve metal formuyla köşe takımınıza hareket katın.
  • Aydınlık mekanlar. Lambaderlerle köşe takımınızı tamamlayın ve mekanlarınıza aydınlık katın.

• Çiçekli kırlentlerle salonlara estetik katın. Klasik tarzdaki köşenizi çiçek desenli kırlentlerle zenginleştirin.
  • Tarz yaratın. Köşe takımınızı orta ve yan sehpalarla tamamlayarak tarz yaratın.

• İçine saklayın. Kitap, dergi, DVD, reciever gibi eşyalarınızı rahatlıkla saklayın.

Bu ve bunun tarzında mobilyalar için

MeRaLc

Mavi mavi
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

BENAN

Kaplumbağaya dikkat et...
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

mükemmel dekorasyon örneği. köşe takımları çok hoş bayıldım..

AHUEDA

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

paylaşım için teşekkür ediyorum. enzahome oldukça estetik mobilyalar üretiyor. resmen son zamanlarda gördüğüm en iyi köşe takımları!
katılıyorum bayıldım enzahome yaaa çok güzel mobilya tasarlıyor..

ALKIZ

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

köşe takımı dediğin böyle olmalı. aklımı aldı şuan oturduğum köşe takımından soğudum. ilk işim enzahome a gidip diğer modelleride incelemek. ilk fırsatta alacağım.

Büşra

Burçların Efendisi Kıvır kıvır
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

enzahome beni şaşırtıyor. home olan firmaların hepsini sevdiğim doğrudur. ancak bazı dekorasyonlar genelde hoşuma gitmeyebilir. ancak bu dekorasyona kötü diyemem çünkü oldukça etkileyici.