Sorun Cevaplayalım

Mobilya hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan Mobilya sorunlarının kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Özel Reklam çalışmaları ve Marka İş Birliktelikleri

MineL

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

Köşe Takımları Birçok Bayanın Tercihidir
kosetakimlari.jpg

Gerek kullanım alanları gerekse şık tasarımları ile köşe takımları dekorasyonlarımızda önemli bir yer kaplamaya başladı.
Ayrılabilen modüler tasarımı ve bazı modellerdeki puflar sayesinde esnek ve farklı mekanlara uyarlanabilen yerleşimlere olanak tanıyor. Köşe takımlarının karşısındaki duvarda duvar ünitesi ile bir bütünlük sağlayabilir ve yaratmak istenilen stile göre orta ve yan sehpaları da ekleyerek dekorasyonu tamamlayabilirsiniz.

• Modüler özgürlük. Modüler tasarımı sayesinde aynı bir lego gibi oynayarak mekana göre yerleşim yapabilirsiniz.
  • Renklerle canlandırın. Klasik takım anlayışının ötesinde farklı renk ve tarzda orta sehpa ile oturma odanıza enerji katın.
  • Odanızı stilinizi destekleyerek bölün. Aksesuarlar yaşam alanlarına stil kazandıran detaylar ekler. Renkli rafları ve metal formuyla köşe takımınıza hareket katın.
  • Aydınlık mekanlar. Lambaderlerle köşe takımınızı tamamlayın ve mekanlarınıza aydınlık katın.

• Çiçekli kırlentlerle salonlara estetik katın. Klasik tarzdaki köşenizi çiçek desenli kırlentlerle zenginleştirin.
  • Tarz yaratın. Köşe takımınızı orta ve yan sehpalarla tamamlayarak tarz yaratın.

• İçine saklayın. Kitap, dergi, DVD, reciever gibi eşyalarınızı rahatlıkla saklayın.

Bu ve bunun tarzında mobilyalar için

ALKIZ

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

köşe takımı dediğin böyle olmalı. aklımı aldı şuan oturduğum köşe takımından soğudum. ilk işim enzahome a gidip diğer modelleride incelemek. ilk fırsatta alacağım.

TuğbaÖzablak

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

tek kelime ile mükemmel dekorasyonlar. köşe takımları almadan önce enzahome uğramak şart oldu.

Elyam

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

enzahome diyorum başka birşey demiyorum. bu renk tonları nedir böyle. harika ötesi.

Büşra

Havam batar ben asla
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

enzahome beni şaşırtıyor. home olan firmaların hepsini sevdiğim doğrudur. ancak bazı dekorasyonlar genelde hoşuma gitmeyebilir. ancak bu dekorasyona kötü diyemem çünkü oldukça etkileyici.

HuriyeDGN

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

Biz neden seviyoruz köşe koltuk takımlarını acaba diyiyorum o köşesi rahat oluyo ya ondan dolayı mı 😂

MeltemCeylan92

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

Köşe koltuk takımı sevmeyen var mı acaba? :D

Mobilya'nın Duayeni Geldi: Mobilya Takımları En Güncel Mobilya Haberleri, Mobilya Dekorasyonları, Mobilya Tavsiyeleri, En Trend Mobilyalar, 2019 Mobilya Trendleri, En iyi dekorasyon Fikirleri için Bizi Takip Edin!