Kuzenim Üniversiteye Gidiyor ikinci El Mobilya Almayı Düşünüyoruz Tavsiyelerinizi Bekliyorum? | Sayfa 2 | Forum Mobilya Takımları

Sorun Cevaplayalım

Mobilya hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan Mobilya sorunlarının kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Sorularınızı Cevaplamaya Hazırız.

Bey Azura

Kuzenim Üniversiteye Gidiyor ikinci El Mobilya Almayı Düşünüyoruz Tavsiyelerinizi Bekliyorum?

Dilara

Karatay Hukuk
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

Tabiki sıfır mobilya takımları öncelikli tercih, ancak durumlar neyi icab ediyorsa ona göre hareket edilmesini öneririm. kimse ikinci elde oturmak istemez. genel anlamda piyasadaki ikinci el mobilya cıları kontrol etmek gerekir. baktınız temiz gerçekten kullanılabilir ve iyi bakılmış mobilya varsa neden olmasın. fiyat öğrenci için önemli.
çok doğru.

DeryaLi

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

ankara da ikinci el ürün satışı yapan milyon tane yer var, benim önerim ikinci elcilere gidip ürünleri kontrol etmek sonrasında baktınız size uygun birşey yok o zaman gidersiniz spotçulardan alırsınız. öğrenci işi biliyorsunuz ki maddiyatı düşünmek zorundasınız.
katılıyorum.(y)

ÖyküBolat

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

valla ikinci el alacaksa mobilyayı yakından göremesini öneriyorum.
ben geçenlerde bir ikinci el masa satışı okumuştum çok temiz bu şekilde olursa tabiki alsın.

sıfıra yakın ürünleri öneriyorum birde dediğiniz gibi hijyeniklik önemli, ancak şuanda koltuk yıkama şirketleri çoğaldı bu konuyu çözüyor.
bence eğer uygun bir fiyat arayışı varsa en kötü ihtimalle spotçulardan uygun fiyata sıfır da alabilirsiniz.
çok mantıklı.

Elchin

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

Ben güvenemiyorum kimseye ikinci el konusunda. Çok kazıklandım hem de çok

Jale

Deniz ve Kumsal
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

valla ikinci el alacaksa mobilyayı yakından göremesini öneriyorum.
ben geçenlerde bir ikinci el masa satışı okumuştum çok temiz bu şekilde olursa tabiki alsın.

sıfıra yakın ürünleri öneriyorum birde dediğiniz gibi hijyeniklik önemli, ancak şuanda koltuk yıkama şirketleri çoğaldı bu konuyu çözüyor.
bence eğer uygun bir fiyat arayışı varsa en kötü ihtimalle spotçulardan uygun fiyata sıfır da alabilirsiniz.
katılıyorum bence de sıfır.

Emily

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

İkinci el yerine ucuz mobilyacılara baktınız mı? hem sıfır olur hem belki aynı fiyata gelir.

MeryemKaya16

Meryem gibi ol
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

ikinci el kimden olursa olsun çok dikkatli olmak lazım alırken. Kalitesini ve sağlamlığından emin olmadığın hiçbir şey alma.

ÜmranKaygılar

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

canım sana katılıyorum bencede sıfır almasında fayda var. çünkü uygun fiyata satış yapan mobilya firması çok fazla. mobilya takımlarını sıfır öneriyorum. hijyen ne olursa olsun kişiden kişiye değişir. gel sen bunu anneme sor. :) eve sokmaz öyle anlatim.
Aynen bazı firmaların sıfır ürünü başka mobilya firmalarının ikinci el fiyatına denk geliyor

Sevda Yılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

QurNaz

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

internet üzerinden ikinci el eşyalar alabileceğiniz sitelerden de bakınabilirsiniz