Sorun Cevaplayalım

Mobilya hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan Mobilya sorunlarının kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Özel Reklam çalışmaları ve Marka İş Birliktelikleri

Kuzenim Üniversiteye Gidiyor ikinci El Mobilya Almayı Düşünüyoruz Tavsiyelerinizi Bekliyorum?

Dilara

Karatay Hukuk
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

Tabiki sıfır mobilya takımları öncelikli tercih, ancak durumlar neyi icab ediyorsa ona göre hareket edilmesini öneririm. kimse ikinci elde oturmak istemez. genel anlamda piyasadaki ikinci el mobilya cıları kontrol etmek gerekir. baktınız temiz gerçekten kullanılabilir ve iyi bakılmış mobilya varsa neden olmasın. fiyat öğrenci için önemli.
çok doğru.

DeryaLi

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

ankara da ikinci el ürün satışı yapan milyon tane yer var, benim önerim ikinci elcilere gidip ürünleri kontrol etmek sonrasında baktınız size uygun birşey yok o zaman gidersiniz spotçulardan alırsınız. öğrenci işi biliyorsunuz ki maddiyatı düşünmek zorundasınız.
katılıyorum.(y)

ÖyküBolat

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

valla ikinci el alacaksa mobilyayı yakından göremesini öneriyorum.
ben geçenlerde bir ikinci el masa satışı okumuştum çok temiz bu şekilde olursa tabiki alsın.

sıfıra yakın ürünleri öneriyorum birde dediğiniz gibi hijyeniklik önemli, ancak şuanda koltuk yıkama şirketleri çoğaldı bu konuyu çözüyor.
bence eğer uygun bir fiyat arayışı varsa en kötü ihtimalle spotçulardan uygun fiyata sıfır da alabilirsiniz.
çok mantıklı.

Mobilya'nın Duayeni Geldi: Mobilya Takımları En Güncel Mobilya Haberleri, Mobilya Dekorasyonları, Mobilya Tavsiyeleri, En Trend Mobilyalar, 2019 Mobilya Trendleri, En iyi dekorasyon Fikirleri için Bizi Takip Edin!