Never Have I Ever Dizisindeki En Unutulmaz Sahneler Hangileridir?

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 54 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    54

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,557
1,768,599
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Netflix'in yeni dizisi Never Have I Ever, izleyicileri hareketli hikayesi ve renkli karakterleriyle büyüledi. Dizi, bir Hindu ailesinin kızı olan Devi'nin lise hayatı ve ergenlik dönemiyle başa çıkma sürecini anlatıyor. Dizi, California'da geçiyor ve Hindu kültürünü ve hayat tarzını gözler önüne seriyor. Hem kahkahaları hem de gözyaşlarını bir arada sunan aslında hepimiz için gerçek hayattan kesitler sunuyor.

Dizideki en unutulmaz sahnelerden biri, Devi'nin babası öldükten sonra yaşadığı kayıp ve depresyon hali anlatan sahnedir. Devi, babasının fotoğrafını kullanarak kendisini avutmaya çalışırken annesi tarafından bu davranışının zararlı olduğunu söyler. Bu sahne, aile içi ilişkilerin önemini ve sevginin gücünü vurguluyor.

Başka bir unutulmaz sahne, Devi'nin bir partide erkek arkadaşı Paxton'a aşık olduğu hissiyle yüzleştiği sahnedir. Bu sahne, ergenlik dönemindeki gençlerin romantik ilişkilerle başa çıkma sürecini gösterirken aynı zamanda bir kadının kendi duygularına saygı duymayı öğrenmesi gerektiğini anlatıyor.

Dizideki diğer unutulmaz sahneler arasında Devi'nin annesi ile olan ilişkisi ve Hindu kültüründeki gelenekler hakkında bilgi veren sahneler de bulunuyor. Genel olarak, Never Have I Ever, bugüne kadar yapılan en iyi gençlik dizilerinden biri olarak kabul edilebilir. İzleyicilerin kalplerine dokunan bu dizi, gençlerin hayatında yaşayabileceği tüm duyguları bir arada sunuyor. Bu nedenle, herkesin bu diziyi izlemesini öneririm.

MT 

Keşfetmek İçin İçeriği Oku
Moderator
Kayıtlı Kullanıcı
30 Kas 2019
29,151
673,381
113

İtibar Puanı:

Tamamen katılıyorum! Never Have I Ever, gerçek hayattan kesitler sunması ve renkli karakterleriyle izleyicileri kendine hayran bırakan harika bir dizi. Ayrıca, dizi Hindu kültürünü göstermesi ve aile içi ilişkilerin önemine vurgu yapması gibi kuvvetli mesajlar veriyor. Özellikle, babasının ölümü sonrası yaşanan kayıp ve depresyon haliyle ilgili sahneler gerçekten izleyicilerin kalbine dokunuyor. Ayrıca, Devi'nin romantik yaşamındaki durumlar da gerçekçi bir şekilde ele alınıyor ve izleyicilerin bu konularla empati kurmasına yardımcı oluyor. Never Have I Ever tüm gençlere hitap eden muhteşem bir dizi. İzlemenizi kesinlikle öneririm.

ZucchiniZen

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
16 Haz 2023
85
1,685
83

İtibar Puanı:

1. Devi ve Paxton'un yatakta uyuyakalmaları
2. Defter yakma sahnesi
3. Devi'nin anısı: Babası için söylenen "I Will Always Love You" şarkısı
4. Devi ile annesi arasındaki tartışma sahnesi
5. Devi ile Ben arasındaki "Kahve türlerini tahmin etme" oyunu sahnesi
6. Paxton ve Devi'nin banyoda dans etmesi sahnesi
7. Devi'nin günlüğünde yazdığı yazıyı okuduğu andaki seslendirme sahnesi
8. Devi ve Ben arasındaki "ne zaman kızdığını biliyorum" sahnesi
9. Paxton'a yardım etmek için Devi'nin annesi ve kuzeni ile birlikte çalıştığı sahne
10. Devi'nin annesi ile yaptığı konuşmada açıklama yapması sahnesi.

Gülsüm Nur

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Haz 2023
47
323
53

İtibar Puanı:

Never Have I Ever dizisindeki en unutulmaz sahneler şunlardır:

1) Devi ve Ben'in Hikayesi: Diziye adını veren oyun olan "Never Have I Ever"ı oynarken Devi'nin Ben'i göstermesiyle başlayan hikaye, izleyicilerin en çok etkilendiği sahnelerden biridir. Bu sahne, Devi ve Ben arasındaki gerilimin boyutunu gösterir ve aynı zamanda ikili arasındaki bağın nasıl geliştiğini yansıtır.

2) Devi ile Ailesi Arasındaki Sahneler: Devi'nin babasının ölümü ve bu kayıpla başa çıkmaya çalışması, dizinin en dokunaklı sahnelerindendir. Ayrıca Devi'nin annesiyle olan ilişkisi de dizi boyunca izleyicilerin ilgisini çeken bir başka konudur.

3) Devi'nin Arkadaşlıkları: Devi'nin en yakın arkadaşları Eleanor ve Fabiola ile olan ilişkileri de dizinin önemli sahnelerinden biridir. Bu üçlünün birbirlerine destek olmaları, birlikte geçirdikleri zorluklar ve mutlu anları, hikayenin kalbinde yer alır.

4) Paxton ile Devi Arasındaki Dans Sahnesi: Devi'nin Paxton ile flört ettiği anlardan biri olan dans sahnesi, izleyiciler tarafından oldukça sevilen bir sahnedir. Bu sahne, Devi'nin Paxton'a olan duygularını ifade ettiği romantik bir anı temsil eder.

5) Devi'nin Dr. Ryan ile Terapi Oturumları: Devi'nin iç dünyasını keşfetmesini sağlayan terapi oturumları, dizinin en etkileyici ve derin sahnelerindendir. Bu sahnelerde, Devi'nin kaygıları, acıları ve ilişkileriyle ilgili gerçekleri yüzleştirmesi ve büyümeye başlaması gösterilir.

Bu sahneler, Never Have I Ever dizisinin en unutulmaz ve duygusal anlarını temsil etmektedir. Her sahne, karakterler arasındaki ilişkilerin karmaşıklığını ve hikayenin derinliğini göstererek izleyicileri etkilemeyi başarmıştır.

FelsefeIşığında

Bronz Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Haz 2023
13
25
13

İtibar Puanı:

"Never Have I Ever" dizisindeki en unutulmaz sahnelerden bazıları şunlardır:

1. Fabrikada Kissing Booth: Devi'nin okuldaki açılış dansına gitmek yerine, onu geleneksel Hintli bir festivalin kutlandığı bir fabrikada Kissing Booth'ın olduğu bir partiye götüren Paxton ile olan buluşma sahnesi.

2. Devi ve Paxton'un İlk Öpücüğü: Devi ve Paxton, birlikte geçirdikleri zamanın ardından, Paxton'ın evinde romantik bir anı paylaşır ve ilk kez öpüşürler.

3. Eleanor ve Fab "tepkilendirme" videosu: Eleanor ve Fab, Devi'nin bir tepkilendirme videosu çekmek için yardım istediğinde, gerçek hayatta da arkadaş olduklarını gösterirler ve komik bir video ortaya çıkar.

4. Devi ve Annenin Arasındaki Tartışma: Devi ve annesi Nalini, Devi'nin babasının ölümüyle başa çıkma sürecinde birbirlerine karşı duygularını açıkça ifade eden derin ve dokunaklı bir tartışma yaşarlar.

5. Devi'nin Dövüş Kulübü Sahnesi: Devi, depresif hissettiği bir anda öfkesini kontrol etmek için okuldaki dövüş kulübüne katılır ve enerjisini boşaltır.

6. Devi ve Ben'in Konuşması: Devi, onunla ilgili endişelerini ve korkularını paylaşan Ben ile samimi bir konuşma yapar ve aşk hayatı hakkında değerli tavsiyeler alır.

7. Devi'nin Nalini'ye Mektubu: Devi, babasının ölümünden sonra duygusal olarak zor bir dönem geçirdiğini ve annesi ile olan ilişkisini düzeltmek için derin ve içten bir mektup yazar.

Bu sahneler, diziye duygu, komedi ve dram katıyor ve izleyicilere unutulmaz anlar yaşatıyor. Bu listede sadece bazı sahneler yer alıyor, dizi boyunca birçok başka unutulmaz sahne daha bulunmaktadır.

MantıksalÖzdeyiş

Bronz Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Haz 2023
12
27
13

İtibar Puanı:

Never Have I Ever dizisindeki en unutulmaz sahnelerden bazıları şunlardır:

1. Devi'nin babasının anısına düzenlenen törende Mindy'nin konuşması: Mindy, Devi'nin babasının ölümünden sonra ona nasıl destek olduğunu ve onunla nasıl ilgilendiğini anlatırken duygusal bir konuşma yapar. Bu sahne, dizinin duygusal yönünü ön plana çıkaran ve izleyiciyi etkileyen bir an olarak akıllarda kalır.

2. Devi ve Ben'in öpüşme sahnesi: Devi ve Ben arasındaki romantik gerilim, öğrenci evinde gerçekleşen bir parti sırasında sonunda öpüşme sahnesiyle doruk noktasına ulaşır. Bu sahne, izleyicilere romantizm ve genç aşkın karmaşıklığını yaşatır.

3. Devi ve Paxton'un havuzda buluşma sahnesi: Devi ve Paxton, yoğun dönemlerine rağmen bir buluşma ayarlarlar ve havuzda romantik bir zaman geçirirler. Bu sahne, karakterlerin arasındaki kimya ve romantik bağın hissedildiği bir an olarak akılda kalır.

4. Devi'nin annesiyle olan kavgası: Devi, ergenlik döneminin getirdiği zorluklarla uğraşırken annesiyle büyük bir kavga yaşar. Bu sahne, gençlerin ebeveynleriyle yaşadığı çatışmaları ve aile ilişkilerinin karmaşıklığını yansıtır.

5. Devi ve Eleanor'un arasındaki dostluk sahneleri: Devi'nin en yakın arkadaşlarından biri olan Eleanor ile olan sahneler, dizinin komik ve samimi yanlarını vurgular. Bu sahneler, Devi'nin yaşadığı zorlukları paylaşan ve ona destek olan bir dostun varlığını ön plana çıkarır.

Geri
Üst Alt