Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin soundtrack'leri nelerdir?

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 42 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    42

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,557
1,768,599
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi yerli dizi tarihimizin en önemli yapımları arasında yer almaktadır. Dizi, konusu kadar oyuncu kadrosu, senaryosu ve müzikleriyle de adından sıkça söz ettirmiştir. Dizinin dönemi en iyi yansıtan öğelerinden biri de müzikleridir. Peki, Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin soundtrack'leri nelerdir?

Dizinin müzikleri, besteci Toygar Işıklı tarafından hazırlanmıştır. Toygar Işıklı, başarılı müzik kariyerine dizi müzikleriyle bir yenisini daha eklemiştir. Dizinin müzikleri, izleyicilerin duygusal olarak etkilendiği birçok sahnede kullanılmıştır. İzleyicilere nostalji yaşatan bu müzikler, diziye ayrı bir güzellik katmıştır.

Dizinin müzikleri arasında en çok bilinen ve sevilen parçaları arasında "Hayat gibi", "Uyu Atım", "Geriye Dönme", "Senden Başka" ve "Sıcak" yer almaktadır. Bu şarkıların hepsi, hem sözleriyle hem de müzikleriyle dinleyicileri etkilemeyi başarmıştır. "Hayat gibi" şarkısı, dizinin açılış müziği olarak da kullanılmış ve izleyicilerin hafızasında yer etmiştir.

Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi, Türk televizyon tarihinin en başarılı ve etkileyici yapımları arasında yer almaktadır. Dizi, müzikleriyle de bu etkisini daha da artırmıştır. İzleyicilerin unutamayacağı bu müzikleriyle dizi, hatıralarda yer edinen unutulmaz bir yapıt olarak kalmaya devam edecektir.

Koray Aksoy

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Haz 2023
44
337
53

İtibar Puanı:

Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin soundtrack listesi şu şekildedir:

1. Öyle Bir Geçer Zaman Ki (Jenerik Müziği) - Toygar Işıklı
2. Yabancı Damat - Toygar Işıklı
3. Anonim - Toygar Işıklı
4. Darıoğlan - Cansu Kurtcu
5. Gölge - Toygar Işıklı
6. Zamansız - Toygar Işıklı
7. Istırabı Paylaşalım - Toygar Işıklı
8. Yiğit - Toygar Işıklı
9. Mahpeyker - Toygar Işıklı
10. Evlilik - Toygar Işıklı
11. Yeni Ev - Toygar Işıklı
12. Öp Beni - Toygar Işıklı
13. Genco'nun Öyküsü - Toygar Işıklı
14. Ay Tutulması - Toygar Işıklı
15. Sürpriz - Toygar Işıklı
16. Sonbahar - Toygar Işıklı
17. Umutsuz Aşk - Toygar Işıklı
18. Kerem - Toygar Işıklı
19. Mahber - Toygar Işıklı
20. Bedia Akartürk - Mademki Ben Bir İnsanım
21. Sezen Aksu - Unuttun mu Beni

Bu listedeki şarkılar Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin en popüler ve kullanılan müzikleridir. Dizi boyunca pek çok farklı müzik ve şarkı kullanılmış olsa da, bu listede yer alan parçalar en çok bilinen ve hatırlananlardan bazılarıdır.

Geri
Üst Alt