Stüdyo Dairelerine Dekorasyon Fikirleri | Forum Mobilya Takımları
Bey Azura

Talha 

Talha Kerem Yılmaz
Moderator
23 Haz 2019
100
24,059
93
Cologne/Adana
talhakeremyilmaz.com

İtibar Puanı:

Stüdyo Dairelerine Dekorasyon Fikirleri

Stüdyo dairelerine dekorasyon fikirlerinden bahsediyoruz. Stüdyo dairlerine dekorasyon yapacaksanız öncelikli olarak analiz etmemiz gerekenler var. Şehirlerde bekar sayısının artmasıyla inşaat firmaları 1+1 dairelere daha fazla yer vermeye başladılar. Özellikle Stüdyo dairelerin küçük olması sebebiyle evi işlevsel hale getirip yerden tasarruf etmek önemli. Peki, evinizi nasıl dekore edebilirsiniz?

Stüdyo daireler için aslında Zengin, Akıllı ve ilginç bir çok örnek fikir barındırıyor. Küçük evinize birkaç akıllıca uygulama ile evinizi büyük bir daire olarak kurgulayabilirsiniz. Öncelikle Evinizin küçük olduğunu ve evinizin her metrekaresinin çok önem arz ettiğini unutmamalısınız onuniçin uygulamak istediğiniz fikirlerden en uygunları seçip güzel bir şekilde kombin etmelisiniz. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra nasıl bir yaşam alanı tasarlamak istediğinizi beilirlemelisiniz. Her odanızı nasıl tasarlamak istediğinize karar vermelisiniz.

Stüdyo dairelere nasıl dekorasyonlar seçilir?

Stüdyo dairelerinizin için bölümlerini akıllıca yönetmelisiniz odalarınızı ve odanızın içlerini nerde ne kullanmak ve yapmak istediğiniz oldukça önemli. Evinizi yanlış dekore ederek dairenizin ferahlık hissini kaybetmemeli. Örneğin mutfağınızı ve oturma odanızı ortadan dresuar veya bir bar masası ile ayırabilirsiniz. Böylelikle iki farklı kullanım alanı oluşturmuş olursunuz. Stüdyo daireniz için mobilya seçimi yaparken çok özen göstermelisiniz hem akıllı hem de işlevsel olmalı. Yüksek tavanlı bir daireye sahipseniz çok şanslısınız. Asma sistemlerel dairenizi muhteşem bir yaşam alanına çevirebilirsiniz. Asma sistemle Yatak odası, Çalışma Odası ve okuma alanı bile oluşturabilirsiniz. Örneğin Mutfak ve Yatak odanızı veya Yaşam alanınız tek bir odada bulunuyorsa odanızı bölmeler ile ayırabilirsiniz. Yatak ve oturma odanızı açık bir kitaplık, perde ya da televizyon ünitesiyle dahi ayırabilirsiniz. Ayrıca farklı kullanım alanlarına göre alçak duvarlar yaptırarak farklı dekorasyonlar elde edebilirsiniz.

Stüdyo daireniz için renk seçerken ferahlık hissini veriyor olması oldukça önemli. Küçük ve fonksiyonel mobilyalar her zaman işinizi kolaylaştıracaktır. Koltuk alırken yatak fonksiyonu olanları tercih etmeniz misafiriniz için daha kullanışlı olur. Orta sehpanızı seçerken evinizi hem şık gösterecek hem de misafiriniz geldiğinde kolayca kaldırabileceğiniz bir model olmalı.

Güzel bir Stüdyo daireniz var ve dekorasyon fikirleri arıyorsanız şimdi sizlere birkaç güzel dekorasyon fikiri sunacağım.

Sizlerinde dekorasyon fikirleri ve tecrübeleriniz varsa aşağıya mesajınızı bırakabilirsiniz.

195
196
197
198
199
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Züleyha601

Dekorasyon Aşkı
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4 Ağu 2019
222
38,433
93
26
İstanbul

İtibar Puanı:

ERSAN.NET 

Ersan Karavelioğlu
Site Kurucusu
21 Haz 2019
805
76,234
93
37
Adana
www.ersan.net

İtibar Puanı:

Belediye çalışıyoooooooo :)
 

Esra

Prof. Dr. Filozof
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Tem 2019
253
38,856
93
Sakarya

İtibar Puanı:

ilk resimdeki gibi stüdyo dairesinde iki kişi kalmıyordur herhalde :) Ama ikinci resimdeki tavana asılı olan yatak nasıl ama beğenmeyen çıkması imkansız gibi bir şey muhteşem ötesi yaa :)
 
Two Piece Sets width=
  • Two Piece Sets
  • Üst