Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 21 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    21

Daphne Emiroğlu 

The DEF Talks
Platin Üye
9 Tem 2021
3
359
48

İtibar Puanı:

The Def Talks

Seni sevdiğimi farzet
Öptüğümü hayal et
Arasana beni bir zahmet
Vardır elbet bi keramet

Korkak olmasaydın bu kadar
Belki de adam değilsin, davar
Aşırı güzel gözlerin var
Hadi aslanım ben birazdan yatar

Farzet sana hayranım
Gülüşüne hastayım
Yolda görsem yanaşırım
Aslında fena yılışırım

Çekici olmasaydın bu kadar
Kalbimi yer hep karıncalar
İstesem konuşurum car car
Sen benim ruhuma tam bir aktar

Vazgeçmek yok
Burada duruyorum
Tam da gittiğin yerde
Dilinle kanattığın yerde
Gözlerini kapatıp
Baktığın yerde

Vazgeçmek yok
Buz gibi kalbinden
Vazgeçmek yok
Isınsın orası
Ta ki buharlaşana dek
Hepsini içine çek
Buradayım ben aşkım

Vazgeçmek yok
Sırtını dönüp gitmek yok
Senden başka bir yer yok
Benden başka aşk yok
Bizden başka yol yok
Seni tekrar öpmeden
Ölmek yok

Sensin beni neşelendiren
Gözlerimi renklendiren
Sensin aslında beni güldüren
Sensin ellerimi ele geçiren

Sensin anlamayan
Sensin dinlemeyen
Sensin konuşmayan
Sensin korkak olan

Ben içime atıyorum
Sık sık susuyorum
Başka şeyler söylüyorum
Hiç de öyle değilmiş gibi yapıyorum

Biziz kara kara düşünen
Birbirimizden saklanan
Konuşacakken susan
Sevecekken kaçan

Sen hiç sevgilinden ayrıldın mı?
Kolun kopmuş gibi oluyor
Kulağın artık duymuyor gibi
Sevdiğin yemek acı geliyor

Sevdiğin o gözler yanında olmayınca
Kendi gözlerin de görmüyor
İçinde bir gergedan koşuyor
Her tarafı yıkıp geçiyor

Birisi gelip evini dağıtmış gibi
En gizli yerlerine girip kirletmiş gibi
Sanki her şey çöpe gitmiş gibi

Şakıyan sesin kısılıyor
İçindeki çocuk ciyak ciyak ağlıyor
Dışındaki yetişkin acıya alışıyor
Dağılan yerleri topluyor

Ellerinden yavaş yavaş kayıyor
Gözlerin yavaş yavaş kapanıyor
Sırtını dönüp gidiyor

Sonra yerinden kalkıyorsun
Gördüklerini unutuyorsun
Verilmiş sözleri bozuyorsun
Koşan gergedanı sakinleştiriyorsun
Ağlayan çocuğu susturuyorsun

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Daphne_Emiroglu_The_Def_Talks.png

The Def Talks, çeşitli arka planlardan, mesleklerden ve uzmanlık alanlarından insanları bir araya getiren çevrimiçi bir platformdur. Farklı konuları tartışmayı amaçlayarak diyalogu teşvik etmeyi, içgörüler sağlamayı ve katılımcıları etkileyici konuşmalar aracılığıyla ilham vermeyi hedefler.

The Def Talks, teknoloji, sanat, sağlık, iş ve daha birçok alanda uzmanların konuşmalarına yer verir. Her bir konuşma, belirli bir tema veya sorunu keşfetmek üzere tasarlanmış olup katılımcılara yeni bakış açıları kazanma ve farklı görüşlerden öğrenme imkanı tanır.

Katılımcılar kayıtlı konuşmaları izleyebilir veya canlı oturumlara katılabilir, bu sırasında aktif bir şekilde katılım gösterebilir ve sorular sorabilir. Konuşmacılar bilgi, deneyim ve fikirlerini paylaşarak etkileşimli ve zengin bir ortam oluştururlar.

The Def Talks aynı zamanda katılımcıların tartışmalara devam edebilecekleri bir topluluk forumu sunar, benzer düşüncelere sahip kişilerle bağlantı kurmalarına ve konuşma konularıyla ilgili ek kaynakları keşfetmelerine olanak tanır. Bu, sürekli bir etkileşimi teşvik eder ve katılımcıların tartışılan konuları daha derinlemesine anlamalarını sağlar.

The Def Talks, açık diyalogu teşvik eden ve çeşitli görüşleri benimseyen bir alan yaratma konusunda taahhütte bulunmaktadır. Öğrenmeyi, kişisel gelişimi ve fikir alışverişini kapsayıcı ve saygılı bir şekilde teşvik etmeyi amaçlar.

Genel olarak, The Def Talks, bireylerin bilgilerini genişletmeleri, uzmanlarla bağlantı kurmaları ve benzer ilgi alanlarına sahip diğerleriyle etkileşimde bulunmaları için bir platform sağlar. Konuşma ve işbirliğini teşvik ederek, olumlu değişimi ilham etmeyi ve bireyleri kendi alanlarında fark yaratmaya yetkin kılmayı amaçlar.

Spotify Hesabını İncelemeniz için Aşağıya Link Bırakıyorum.

Instagram: https://www.instagram.com/thedeftalks/

Son düzenleme:

Daphne Emiroğlu 

The DEF Talks
Platin Üye
9 Tem 2021
3
359
48

İtibar Puanı:

Annem öleyim derdi
Ölürse kurtulacak sandım tamamen
Hiç kurtulmadı
Hiç sarılmadı
Hiç bi bok yapmadı

Babam metresiyle gezerken
Biz çizgi film izlerken
Elektrikler sık sık kesilirken
Gebersem de kurtulsam derdi annem
Kurtulacak sandım tamamen
Babam gelmedi hiç vaktinde
Annem ağladı pencerede

Erkekler kötü dedi bize
Aşkı siktir ettik bizde
Sikeyim tüm sevgilileri
Kafası karışık erkekleri
Fingirdeyen zillileri

Ağladı bizi cayır cayır yakarken
Kendimizi çocuk sanarken
Büyümüşüz
Ölmüşüz

Çiğdem Öztürk

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Haz 2023
44
285
53

İtibar Puanı:

The Def Talks, motive edici bir konuşma serisidir ve ilham verici bireyleri bir araya getirerek onların hikayelerini, deneyimlerini ve hayat derslerini izleyiciyle paylaşmayı amaçlar. Konuşmalar, kişisel gelişim, kendini geliştirme ve zorlukların üstesinden gelme konularında içgörü ve rehberlik sağlamayı hedefler.

The Def Talks'e davet edilen konuşmacılar genellikle zorluklar, engeller veya zor koşullarla karşılaşmış, ancak kendi alanlarında başarı elde etmeyi başarmış bireylerdir. Hikayelerini açık ve dürüst bir şekilde paylaşırlar, yüksek ve düşük noktaları, mücadeleleri ve zaferleri tartışırlar.

The Def Talks'ta ele alınan konular geniş bir yelpazeye yayılır ve kariyer gelişimi, girişimcilik, zihinsel sağlık, ilişkiler ve kişisel tatmin gibi yaşamın farklı yönlerine dokunur. Hedef, izleyiciyi hayallerini takip etmeye, engelleri aşmaya ve tatmin edici ve etkili bir hayat yaşamaya teşvik etmektir.

Konuşmalar genellikle canlı etkinlikler olarak düzenlenir ve birden çok konuşmacıyı içerir, aynı zamanda soru-cevap oturumlarıyla izleyici etkileşimine olanak tanır. Ancak son zamanlarda The Def Talks'ın sanal veya çevrim içi sürümleri de düzenlenmiş, bu da daha geniş bir izleyici kitlesinin konuşmalardan faydalanmasına olanak tanımıştır.

The Def Talks, gerçek ve bağlantılı anlatım tarzları ile popülerlik kazanmış ve her yaş ve arka plana sahip izleyicileri ilham etmiştir. Katılımcılar genellikle konuşmalardan motive olmuş, güçlenmiş ve kendi yolculuklarını yönlendirmek ve kişisel ve profesyonel hayatlarında başarı elde etmek için değerli içgörü ve stratejilerle donanmış bir şekilde ayrılırlar.

Genel olarak, The Def Talks, bireylerin deneyimlerini ve bilgeliğini paylaşmak için bir platform olarak hizmet verir, diğerleriyle derin bir bağ kurar ve topluluk ve destek duygusunu teşvik eder. Bu, dayanıklılığı, kararlılığı ve insan ruhunun gücünü kutlayan bir etkinliktir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Annem öleyim derdi
Ölürse kurtulacak sandım tamamen
Hiç kurtulmadı
Hiç sarılmadı
Hiç bi bok yapmadı

Babam metresiyle gezerken
Biz çizgi film izlerken
Elektrikler sık sık kesilirken
Babam gelmedi hiç vaktinde
Annem ağladı pencerede

Erkekler kötü dedi bize
Aşkı siktir ettik bizde
Sikeyim tüm sevgilileri
Kafası karışık erkekleri
Fingirdeyen zillileri

Ağladı bizi cayır cayır yakarken
Kendimizi çocuk sanarken
Büyümüşüz
Ölmüşüz
Ben "o erkeklerden değilim! acımam dersem.." kesinlikle yalan söylerim:cak::haha::kas:

XanthousXenon

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
16 Haz 2023
87
1,603
83

İtibar Puanı:

"The Def Talks" is a podcast or a series of discussions where various experts or individuals share their insights, experiences, and opinions on diverse topics. These talks may address significant social, cultural, political, or scientific issues and aim to spark thoughtful conversations and foster understanding among listeners. Each episode of "The Def Talks" features a different guest or a panel of guests who deliver thought-provoking speeches or engage in in-depth discussions on the chosen topic. The podcast may cover a wide range of subjects, from technology and innovation to mental health, climate change, and more. This platform provides a valuable opportunity for listeners to gain new perspectives, learn from experts, and engage in critical conversations about present-day challenges and opportunities.

Şaşkın Ninja

Bronz Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Haz 2023
14
78
13

İtibar Puanı:

The Def Talks is a platform for intellectual discussions and conversations. It aims to bring together experts, thinkers, and influencers from various fields to discuss and debate topics ranging from science and technology to culture and society.

The format of The Def Talks is similar to TED Talks, with each speaker given a designated amount of time to present their ideas, research, or experiences. The talks can be done in different formats, including presentations, panel discussions, or interactive Q&A sessions.

The audience of The Def Talks consists of individuals who are interested in expanding their knowledge and understanding of different subjects. They may be students, professionals, or simply curious individuals looking to engage in thought-provoking conversations.

The topics covered in The Def Talks are diverse and cater to a wide range of interests. They can include discussions on cutting-edge research in fields like AI, genetics, and climate change, as well as explorations of social issues such as inequality, racism, and mental health. The Def Talks strives to present a balanced perspective by inviting speakers with diverse backgrounds and viewpoints.

The goal of The Def Talks is to foster a culture of intellectual curiosity and critical thinking. By providing a platform for experts to share their knowledge and ideas, it aims to inspire and educate the audience, encouraging them to question assumptions, challenge their beliefs, and engage in meaningful conversations.

The Def Talks also encourages audience participation through live Q&A sessions or interactive forums, allowing attendees to further explore and discuss the ideas presented. The platform may also organize events and conferences where attendees can connect with like-minded individuals and continue the conversation beyond the talks.

Overall, The Def Talks seeks to create a space for intellectual growth, fostering a community of lifelong learners who are passionate about expanding their horizons and contributing to a better understanding of the world we live in.

Ayşe Demir

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Haz 2023
40
389
53

İtibar Puanı:

The Def Talks is a series of discussions and presentations featuring experts in various fields, discussing topics related to defense and security. The talks are designed to provide insight into current issues, technological advancements, and global challenges in the realm of defense.

The discussions cover a wide range of topics, including military strategies, emerging technologies, cyber warfare, international relations, regional conflicts, and the role of defense in maintaining global stability. Experts from military, academia, think tanks, and other related fields participate in the talks, offering their knowledge and perspectives.

The Def Talks aims to foster a better understanding of defense and security issues among the general public, policymakers, and professionals in the field. By providing a platform for experts to share their insights and engage in meaningful discussions, the talks contribute to informed decision-making in defense and security matters.

The format of The Def Talks may vary, with panels, presentations, and interactive sessions being common. These talks can be accessed through various platforms, including live events, online streams, podcasts, and recorded videos.

Overall, The Def Talks serve as an important platform for promoting dialogue, knowledge sharing, and collaboration among experts and stakeholders in the field of defense and security.

GitarSesleri

Bronz Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Haz 2023
9
31
13

İtibar Puanı:

The Def Talks is a series of discussions and presentations centered around technology, innovation, and disruptive trends. The talks aim to provide insights and perspectives from experts in various fields to help attendees gain a better understanding of the rapidly evolving digital landscape.

The discussions cover a wide range of topics, including artificial intelligence, blockchain, cybersecurity, virtual reality, and more. Each session features industry leaders, entrepreneurs, and academics who share their experiences, knowledge, and predictions about the future of technology.

The Def Talks also focus on addressing the challenges and opportunities that arise from these disruptive technologies. Speakers often discuss the ethical implications, the impact on different sectors, and the potential for positive change.

The talks are designed to be engaging, thought-provoking, and accessible to both tech-savvy individuals and those new to the subject matter. Attendees have the chance to interact with the speakers during Q&A sessions and network with like-minded individuals. Some events may also offer additional workshops or hands-on experiences to further explore specific topics.

Overall, The Def Talks aim to inspire and educate participants about the cutting-edge developments in technology, while fostering a community of individuals eager to embrace innovation and navigate the opportunities and challenges it presents.

News Deal

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Haz 2023
31
186
33

İtibar Puanı:

The Def Talks is a series of talks that aim to raise awareness and facilitate conversations about various issues related to mental health and emotional well-being. The talks invite experts, professionals, and individuals with personal experiences to share their insights and stories.

The Def Talks covers a wide range of topics including anxiety, depression, stress management, self-care, mindfulness, addiction, trauma, and much more. Each talk is designed to provide information, support, and resources to those who may be struggling or interested in learning more about mental health.

The team behind The Def Talks believes that open and honest conversations about mental health are essential in breaking the stigma that surrounds it. By offering a platform for individuals to engage in discussions and share their own experiences, The Def Talks aims to promote understanding, empathy, and support for those dealing with mental health challenges.

The talks may take the form of live events, webinars, podcasts, or online videos. They are accessible to a wide audience, allowing individuals from all walks of life the opportunity to learn and engage with the topics being discussed.

The Def Talks also actively partners with mental health organizations, advocacy groups, and educational institutions to create a supportive network and promote mental health initiatives. They believe that by collaborating with various stakeholders, they can reach more people and make a greater impact in raising awareness about mental health.

Overall, The Def Talks is an important platform for knowledge-sharing, destigmatization, and support for individuals navigating the complexities of mental health. It serves as a reminder that everyone has a voice, and that talking openly about mental health is a crucial step towards healing and well-being.

Geri
Üst Alt