Yaratıcı Çalışma Masaları | Sayfa 4 | Forum Mobilya Takımları

Sorun Cevaplayalım

Mobilya hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan Mobilya sorunlarının kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Sorularınızı Cevaplamaya Hazırız.

Bey Azura

Mekselina

Dimi dimi
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
2 Ağu 2019
Mesajlar
131
Tepkime puanı
9,575
Puanları
93

İtibar Puanı:

Verimli çalışmanın önündeki en önemli engellerden biri dağınıklıktır. Dağınık bir çalışma masası doğru ve etkili çalışmayı etkiler ve zihninizi toplamanızı engeller.
Daha ferah ve nezih ortamlarda çalışmanın çalışma verimliliğini artırdığı psikolojik deneylerle ispatlanmıştır. Dağınıklık hem çalışma verimliliğinizi olumsuz etkiler hem de aradığınız herhangi bir şeyi bulmanızı zorlaştırır.
Dağınıklığı sevmiyor ve dağınık bir çalışma masası görmek istemiyorsanız sizin için hazırladığım önerileri okuyabilir, çalışma masası düzenleyicileri galerisini ziyaret edebilirsiniz.
Ekli dosyayı görüntüle 431
Bir çalışma masasındaki dağınıklığı giderecek şey masaüstü organizer yani masaüstü düzenleyicileridir. Kolaylıkla her yerde bulabileceğiniz masa düzenleyicileri çalışma masanızda ya da ofisinizde mutlaka kullanmanız gerekiyor.
Oldukça şık ve sevimli görünümlere de sahip olan masa düzenleyicileri aynı zamanda çalışma masası dekorasyonuna da katkılar sunuyor.

Masa üzerindeki dağınıklığı alıp götüren bu şirin organizerleri üretildikleri ilk zamandan beri kullanan biri olarak sizlere özellikle tavsiye ediyorum.
Masaüstü düzenleyicilere para veremem diyorsanız kendiniz de kolaylıkla çalışma masası düzenleyici yapabilirsiniz. Mesela tuvalet kağıdı rulolarını atmayın ve kendinize kalemlik tasarlayın.
Ekli dosyayı görüntüle 432
Bir başka fikir ise ayakkabı kutularını atmayın ve birleştirerek harika bir dergi düzenleyici tasarlayın.
Bu ve buna benzer birçok fikir için sizlere çalışma masası organizer galerisi hazırladım. Galeriyi gezerek kendinize en uygun organizeri bulabilir ya da kendiniz tasarlayabilirsiniz.

Tuvalet kağıdı rulosundan neler yapılır merak edenler bağlantıya tıklayarak fikir alabilirsiniz.
+21 Çalışma masası organizer fikri
Rengarenk ve birbirinden harika oldukça kullanışlı masa düzenleyicileri güzel günlerde kullanmanız dileğiyle…kaynak: dekordiyon.com
Çalışma odası veya çalışma köşesi için küçük ama önemli detaylar :D daha düzenli bir mekanda daha çok performans olur :D
 
Üst