Bebek odası alırken nelere dikkat edilmeli | Forum Mobilya Takımları

Sorun Cevaplayalım

Mobilya hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan Mobilya sorunlarının kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Sorularınızı Cevaplamaya Hazırız.

Bey Azura
Karaca Çay Sever
Oyuncu Koltuğu

Talha 

Talha Kerem Yılmaz
Moderator
23 Haz 2019
125
24,877
93
Adana
talhakeremyilmaz.com

İtibar Puanı:

Bebek odası alırken nelere dikkat edilmeli

Bebek odası alırken dikkat edilmesi gerekilen en önemli konulardan biri mobilyaların kaliteleri dir. Çocuğunuzun sağlığı ve ürünleri kullanırken bir sıkıntının oluşmaması için ürün kalitesine dikkat etmelisiniz. Sağlıklı, Sağlamlık, uyum ve konfor Bebek odası alırken dikkat etmeniz gereken 4 önemli etkendir. Bebebeğin beşiği için koyacağınız yatağın yaysız yani sırf süngerden olmasına dikkat etmelisiniz. Unutmayın ki bebek mobilyası alırken en önemli konu bebeğinzin sağlığı olmalı.

Bebek odası için mobilya alırken dikkat etmeniz gerekenler kısaca sıralayalım;

Bebek odası alırken dikkat edilecekler
Sağlamlık:
Eğer bebek odası seçmeye başladıysanız dikkat edeceğiniz ilk konu sağlamlık olmalı. Sağlamlığı konusunda emin olmadığınız ürünleri almamalısınız.
Kullanılabilirlik: Almayı düşündüğünüz mobilyaların işlevsel olması hem sizin için kolaylık sağlayacak hem de çocuğunuz için daha faydalı olacaktır onun için değişik işinize yarayacak ve işinizi kolaylaştıracak özelliklere sahip olması iyi olacaktır.
Uyum: Odada bulunan tüm ürünlerin birbiriyle uyum içinde olmalı ve çocuğunuzun yaşına hitap etmelidir. Yaşından büyük veya küçük yaş grupları için olan ürünleri tercih ederseniz çocuğunuz için çok rahat ve kullanışlı olmayabilir.
Rahatlık: Tercih edeceğiniz yatak veya koltukların mutlaka rahat ve konforlu olması lazım uzun süreli kullanımlarda sizi veya çocuğunuzu rahatsız etmemeli.
Tarz: Tercih edilen tüm ürünlerin çocuğunuzun zevk ve beğenilerine hitap etmelidir. Örneğin çocuğunuzun istediği tarz ve konseptlerinde seçebilirsiniz. Son zamanlarda çizgi film karakterleri çok sık tercih edilmektedir.
Fiyat: Elbette her ürün tercih ederken fiyat seçeneklerine dikkat etmelisiniz sizin bütçenizi fazla aşmayacak şekilde hem kaliteli hem de sizin bütçenize uygun ürünler almalısınız.

280

281

282
 

ERSAN.NET 

Ersan Karavelioğlu
Site Kurucusu
21 Haz 2019
677
78,701
93
37
Adana
www.ersan.net

İtibar Puanı:

çocuğuma alamadım kızıma alacağım inş :)
 

Esra

Prof. Dr. Filozof
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Tem 2019
243
38,928
93
Sakarya

İtibar Puanı:

Serapzile

Bana heryer paris
Kayıtlı Kullanıcı
4 Tem 2019
289
43,641
93

İtibar Puanı:

pembe olan bebek odasına sanırım aşık oldum.çok tatlıymış.
 

Benzer konular

Üst