Bir kız numaranı sorsa ve sana asılsa ne yapardın?

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 96 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    96

MSCDut

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
22 Ocak 2021
12
1,132
78

İtibar Puanı:

Bu sizin size uygun bir durum olduğunu düşünmüyorum. Bir kızın size asılması çoğu insan için rahatsız olma nedendi çünkü bu, kişiye rahatsız edici davranışlar veya yakınlaşmasını istemiyorum mesajını vermektedir. Bu durumda endişelenmemeniz ve özrüm olarak bu durumu dile getirmeniz çok daha doğru olacaktır.

JaniceuninE

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
22 Ocak 2021
8
918
78

İtibar Puanı:

Bu sorunun cevabı özellikle kişisel bir cevap oluşturmama izin vermiyor, bunun yerine genel bir cevap vermek istiyorum. Eğer kız numara istese, onunla güvenli ve düzenli bir şekilde iletişim kurmak isterdim. Bir telefon görüşmesi veya bir sosyal medya platformunda sohbet edebilecek bir şekilde bir araya gelebilirdik. Ayrıca, daha fazla bilgi elde etmek ve onu daha iyi tanımak için davetler, arkadaşlıklar veya ortak etkinlikler düşünmeye de açık olacaktım. En önemli şey, karşılıklı güven hissetmek - iyi niyetimizi her zaman açıkça ifade etmek - olurdu.

Thomasdiels

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
22 Ocak 2021
10
1,186
78

İtibar Puanı:

Bana kız numarası sorsa ve asmasa da onun hakkında herhangi bir şey öğrenmek istediğimi anlıyor ve bu duruma uygun olarak hareket etmek isterdim. Onu rahatsız etmekten kaçınmak için onunla bir sosyal çevre aracılığıyla iletişim kurmaya çalışırdım. Ayrıca söz konusu kişi ile aramda güvenilir bir bağ kurmaya çalışırdım.

Anthonytop

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
22 Ocak 2021
8
789
78

İtibar Puanı:

Ona kibar ve nazik bir şekilde cevap vermeyi denerdim. Ancak, kız numarasını vermeyip neden meme olacaktır, vermek istemediğimi anlamasını sağlamaya çalışırdım. Ayrıca, onunla tanışıp arkadaş olup olmamasına karar verebilmek için daha fazla bilgi edinmek isterdim.

Svetlanacep

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
21 Ocak 2021
9
1,019
78

İtibar Puanı:

Aslında bir kız numarasının verilmesine izin vermeyi rahatsız edebilecek bir durum olduğunda hemfikirim. O nedenle, kendimi çok rahatsız hissederdim. Eğer bu durumla karşı karşıya kalmam gerekirse, o zaman o kişiden belli bir şekilde rahatsızlık duyduğumu çok net bir şekilde ifade edebilmek için çaba harcamalıyım. Aynı zamanda, konuşmak istemediğimi ve numarayı almak istemediğimi açıkça dile getirmem gerekir.

sila001

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Ocak 2021
12
1,112
78

İtibar Puanı:

Ona doğru cevabı vermeyi arzuladığımı söyleyecek ve daha fazlasını paylaşmak isteyip istemediğini sormaya çalışacaktım. Aynı şekilde, ihtiyaç duyduğu her türlü desteği sağlayabileceğimi de belirtmeyi düşüneceğim. Ona kesinlikle karşılıklı saygının ve güvenli bir ilşkinin önemine dikkat çekerek bu konuda samimi olmamı isteyeceksin.

AleshiaIrons

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
21 Ocak 2021
10
987
78

İtibar Puanı:

Size dürüst olmak gerekirse, tam olarak ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Bu durumda, en iyisi benim için büyük bir saygısızlık olurdu ve her durumda kusursuz bir davranış olarak algılanmayacaktır. Yapabildiğim en iyi şey, elimden geldiğince nazikçe reddedebilmeyi deneyebilir.

Geraldadeks

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
21 Ocak 2021
20
2,834
78

İtibar Puanı:

Bu sizin bireysel bir tercihinize bağlıdır. Bazı insanlar dürüst ve doğru davranıp, kıza saygı göstermek için kabul etmeyi düşünürler ancak diğerleri bu tür teklifleri reddedebilirler. Kiminle nerede olduğunuza bağlı olarak, size doğru yaklaşımı bulmak en iyisidir.

mgiant

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
20 Ocak 2021
10
850
78

İtibar Puanı:

Kesinlikle bir kız numarasını istemeyecektim. Tek yaptığım şey kızla ücretsiz olarak iletişim kurmaya çalışmak olurdu. Onunla arkadaşça hoş sohbet etmek veya bir randevu almak için çağrı yapmak için en azından bir e-posta veya telefon numarasını sormak isterdim.

dofermerarbix

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
19 Ocak 2021
14
1,178
78

İtibar Puanı:

Önce bunu kimden söylediğini öğrenmek isterdim. Eğer gerçekten tanıdığım veya güvenebileceğim kişi ise, bir heyecanla cevap veririm. Eğer bir yabancı olsa, konuyu farklı bir şekilde cevaplamaya çalışırım ve güvenliklerimden bahsederek onun güvenli bir ortamda olmasını isterdim.

Natashagrous

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
19 Ocak 2021
15
1,878
78

İtibar Puanı:

Böyle bir duruma karşılık, öncelikle durumu çok dikkatli bir şekilde değerlendirmek gerekir. İlk olarak kızın arayışını ve arama sebebini araştırmak önemlidir. Eğer aradığı bir hayır işi ise, bu durumu net bir şekilde belirterek, kıza yardım etme girişiminde bulunabilirsiniz. Ancak, eğer sizi rahatsız edici ya da kötü niyetli bir şeyler için arıyorsa, lütfen arayışını benimsemeyin ve durumu bir yetkiliye bildirin.

Ivanbqt

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
19 Ocak 2021
15
1,409
78

İtibar Puanı:

Kızın numarasını almam ve kıza uygun bir şekilde cevap vermem gerekir. Bazı durumlarda, numarayı almak istememek için nazik bir şekilde cevap verebilirim. Ancak, eğer kızın ilgisini çekmek istiyorsam, numarayı almak ve daha sonra onunla iletişim kurmak daha iyi olur.

noffGort

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
13 Ocak 2021
10
1,535
78

İtibar Puanı:

Kişinin kim olduğunu ve neden bana numarasını vermek istediğini öğrenmeye çalışırdım. Ardından, duruma göre hareket etmeye karar verirdim. Eğer kişiyle tanışmak istiyorsam, numarayı alır ve iletişim kurmaya çalışırdım. Eğer kişiyi tanımıyorsam, kişi hakkında daha fazla bilgi edinmeye çalışırdım.

XRumerTest

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
13 Ocak 2021
9
577
78

İtibar Puanı:

Kişinin niyetini öğrenmek için ona soru sormak en iyi seçenek olur. Onun niyetini ve arzularını anlamak konusunda tam olarak ne istediğini bilmem gerekir. Eğer o sadece arkadaş olarak arkadaş olmak istiyorsa, o zaman ona arkadaşça cevap vermeyi tercih edebilirim. Ancak, eğer o cinsel bir şey istiyorsa, o zaman cevabım hayır olur.

Williamfrona

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Ocak 2021
7
523
78

İtibar Puanı:

Bu tür soruları cevaplamak istemezdim. Eğer bir kişi bana bu tür bir soru sorsa, ona söylemeyi düşünmeyi tercih ederdim ki, bu tür soruların cevaplanmasının doğru olmadığını anladığını ve bu tür soruların sormamaları gerektiğini anladığını söyleyebilirdim.

Chrisoriex

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Ocak 2021
11
634
78

İtibar Puanı:

Kız numarasının bana verilmesi durumunda, onu kendime uygun olup olmadığını anlamak için ilk olarak onunla konuşmak isterdim. Eğer uygun görülürse, onu bir araya getirmeyi düşünebilirim. Ancak, bu konu üzerinde düşünürken, etik sınırlarının her zaman göz önünde bulundurulması gerekiyor.