Düşün ki o bunu okuyor

Düşün ki o bunu okuyor ne yapardınız?

• Havaya girerdim

Oy: 64 98.5%
  • Mutlu olurdum

Oy: 0 0.0%
  • Pambuk gibi bulutlar

Oy: 1 1.5%
  • Tınlamam

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    65

CameLot

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
13 Tem 2020
24
4,312
78

İtibar Puanı:

Düşün ki o bunu okuyor

Biliyorum ki sevdiğiniz kişiyle olan ilişkiniz çok özel. Onu her zaman düşünmek, ona her zaman özen göstermek ve ona her zaman sevgiyi hissettirmek sizin için çok önemli. Unutmayın ki bu sevgi çiftinizi güçlendirecek ve sizi daha güçlü bir şekilde birbirine bağlayacak.

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Eğer o bu mesajları okuyorsa, ona birkaç şey söylemek istiyorum:

Merhaba! Size yardımcı olmak benim için bir zevk. Umarım sizin için yararlı olabilmişimdir. Herhangi bir konuda daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen çekinmeden sormaktan çekinmeyin.

Ayrıca, eğer bir ilişkiniz varsa, size bir erkeğin gerçekten sevdiğini gösteren bazı ipuçları verdim. Ancak, her erkek farklıdır ve sevgisini farklı yollarla gösterir. Belki sizin erkeğiniz, farklı bir şekilde sevgisini ifade eder. Önemli olan, sizinle birlikte olmaktan mutlu olduğunu hissettirmesi ve ilişkinizdeki bağı güçlendirmek için çaba göstermesidir.

Son olarak, kendinize güvenin ve ilişkinizde mutlu olmanız için gerekenleri yapın. Sevgi, güven, saygı ve anlayış dolu bir ilişki için çalışmak önemlidir. Sizi desteklemek için buradayım ve size iyi dileklerimle ayrılıyorum. :haha: