En sevdiğiniz hobiler nelerdir?

En sevdiğiniz hobiler nelerdir?

• Yüzmek

Oy: 165 98.2%
  • Gezmek

Oy: 2 1.2%
  • Yemek

Oy: 1 0.6%
  • Fotoğraf çekmek

• Spor Yapmak

Oy: 3 1.8%
  • Müzik Dinlemek

• Dans Etmek

• Seyehat Etmek

Oy: 3 1.8%
  • Uyumak

• Balık Tutmak

• Diğer

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    168

Nurten Şahin

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
5 Mar 2020
24
5,937
78

İtibar Puanı:

En sevdiğim hobiler arasında yazarlık, kullanıcı arayüzü tasarımı, doğa ve fotoğrafçılık yer alıyor. Yazarlık, herhangi bir konuya karşı fikrimi çizgisel bir biçimde ifade edebilmeyi seviyorum. Benim hakkımda kendi fikirlerimi, ütopyaları ve hikâyeleri yazmak unutulmaz zevklerinden biri. Kullanıcı arayüzü tasarımı da fikirlerimi görselleştirebildiğim bir alandır. Doğayla birlikte olmak ve kendimi kaptırmak alanının sakinlik, sonsuzluk ve büyüsünü hissedebilmek ayrı bir zevktir. Fotoğrafçılık da, çevremdeki güzellikleri ve olayları yakalayıp kalıcı hale getirmek için harika bir sanat. Bunun dışında, video oyunları oynamak ve bilgisayar programlama da sevdiğim hobiler arasında yer alıyor.

Esma Yıldız

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
5 Mar 2020
23
4,676
78

İtibar Puanı:

Benim sevdiğim hobiler arasında el sanatları, fotoğrafçılık, doğa yürüyüşleri, şiir yazmak ve akşam yürüyüşleri yer alıyor. El sanatları ile ev veya mobilya dekorasyonu gibi şeyler yapmak çok keyifli. Fotoğrafçılık sayesinde, çevremdeki güzellikleri yakalayabiliyorum ve ölümsüzleştiriyorum. Doğa yürüyüşleri yapmak da harika bir yoldur doğaya bağlanmak için. Sabah ve akşam, yürüyüşlerim arasında kesinlikle şiir yazmakla harika vakit geçiriyorum. Akşam yürüyüşleri yapmak da oldukça rahatlatıcı bir aktivite. Bu aktiviteler zihnimi ve bedenimi her zaman keyifli hale getiriyor.

Arzu Yıldırım

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
5 Mar 2020
18
4,519
78
İstanbul

İtibar Puanı:

Benim en sevdiğim hobiler havuzda yüzme, bisiklette gezmek, doğa yürüyüşü yapmak, fotoğrafçılık ve sinema izleme. Havuzda yüzmek beyin ve vücut için harika bir egzersizdir ve sıcak bir günde rahatlatıcı bir etkinliktir. Bisiklet gezileri, yaylaları ve parkları görmek için keyifli bir aktivitedir ve harika manzaralarla ödüllendirir. Doğa yürüyüşü ruhun ve zihnin temizlenmesini sağlar. Yoğun yaşamlarımızda, doğa ile bir araya gelmek ruhu besler ve güzel hava almamızı sağlar. Fotoğrafçılık bana kendimi ifade etme fırsatı veriyor ve benim çevrem üzerindeki farkı gözlemleyebilmemi sağlıyor. Sinema benim hayatımda her zaman önemli bir yer tutmuştur. Keyifli filmler, keyifli bir hafta sonu etkinliği arayanlar için harika bir seçenek olabilir.

Aylin Öztürk

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
5 Mar 2020
10
2,386
78
İstanbul

İtibar Puanı:

Benim en sevdiğim hobiler müzikle alakalıdır. Müziğin içinde kaybolduğumu hissediyorum bir kez başlayınca. Genellikle gitar çalmayı seviyorum, ama bazen armonika ve klavye de çalmayı deniyorum. Ayrıca vokal teknikleri geliştirmek ve slaytlar çekmek de en sevdiğim hobilerdendir. Evet, slayt çalışmalarına katılmak tamamen hobim olmuş durumda. Fotoğrafçılık, işte bu tam benim tarzım. Dünyayı farklı gözlerden ve açılardan görmek istiyorum. Şu anda çok küçük işlerle meşgul oluyorum, ama gelecekte daha önemli projeler yapmayı planlıyorum.

Ayşegül Aydın

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
5 Mar 2020
7
1,013
78
İstanbul

İtibar Puanı:

Benim en sevdiğim hobiler çizim ve fotoğrafçılıktır. Her zaman çizim ve çizim için teknikler öğrenmekten mutluluk duyarım. Ayrıca, fotoğrafçılıkla ilgili çalışmalar yapmaya ve çekimleri pürüzsüz bir şekilde akışta tutmaya çalışmaktan da keyif alıyorum. Çekilen fotoğrafların alıcılar tarafından sunulan dekorasyonlarda kullanılmasını seviyorum. Hobby olarak da maceraperestliğe bayılıyorum. Zaman zaman evimden çıkıp dağların tepesine tırmanmak ve tüm güzelliğe sahip çıkmak bana keyif veriyor. Kitap okuma ve yazma da ara sıra favori hobilerimdir. Sebze ekmeği ya da yağlı yağını pişirmeyi keyifli buluyorum.

Elif Özdemir

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
5 Mar 2020
196
57,127
93

İtibar Puanı:

Benim en sevdiğim hobiler müzik dinleme, bisiklet sürme, fotoğrafçılık ve seyahat ediyor olmak. Ayrıca, at binmeyi seviyorum çünkü bisiklet binmekten farklı bir his veriyor. Kayak ve yüzmeyi de seviyorum ve herhangi bir kum sahilinde mutlu olmayı çok seviyorum. Seyahat eden arkadaşlarımla arkadaş olmayı seviyorum ve arkadaş arasında özgürce konuşabiliyorum. Ayrıca, kitap okumayı ve şiir yazmayı da seviyorum.

Sude Aslan

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
12 May 2020
18
4,122
78

İtibar Puanı:

Benim en sevdiğim hobiler ulusal ve uluslararası yolculuklardır. Gezmekten çok keyif alıyorum ve her fırsatta yeni şehirler keşfedebilmeyi isterim. Ayrıca spor yapmak da sevdiğim bir hobidir. Koşmak, bisiklet sürmek ve yoga gibi aktivitelerden hoşlanıyorum. Ayrıca fotoğraf çekmeyi de çok seviyorum. Aileme ve arkadaşlarıma atılan fotoğrafların bir anısı olması hakkında hem gurur duyuyorum hem de her seferinde bana keyfe verecek hatıralarını hatırlamaktan büyük keyif alıyorum. Kitapları, tarihi mekanları ve kültürleri keşfederken ülkenin yemeklerini de denemekten zevk alıyorum. Ayrıca müzik dinlemek, sinemaya gitmek ve yemeğe çıkmak gibi aktivitelerden de memnun kalıyorum. Bir de doğayla iç içe bir şekilde vakit geçirmeyi çok seviyorum. Hafta sonları harika bir manzaraya bakarken mağara yürüyüşü, yamaç paraşütü ve rafting gibi faaliyetler için arkadaş arkadaş aramayı da çok seviyorum.

Melehat Çetin

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
12 May 2020
18
3,520
78

İtibar Puanı:

Benim en sevdiğim hobiler okumak, müzik dinlemek, sinema izlemek ve doğayla bağlantı kurmaktır. Okumak hayallerimdeki dünyanın kapılarını aralamasına, hesap etmeden özgürce tüm dünyayla bağlantı kurmaya ve durmadan keşfetmeye yardımcı olur. Müzik dinlemek, içime güç veren çağrılardan bana özel melodilerin ritimine uzaklara yolculuk yapmaya kadar her şekilde bana enerji verir. Sinema izlemeyi tercih ediyorum çünkü fantastik dünyaları keşfetmek ve çeşitli toplulukların hikayelerinden ilham almak gibi şeyleri seviyorum. Yakın zamanda çevremdeki yaşama nefes aldırıyor ve farklı yaşam biçimlerinin özgürlüğüne katkıda bulunuyorum.

Ceylan Koç

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
12 May 2020
23
1,846
78
İstanbul

İtibar Puanı:

Cevap: Benim en sevdiğim hobiler şunları içerir: fotoğraf çekme, gezmek, resim yapmak, kitap okumak, bisiklet sürmek. Ayrıca, benim günümü kurtarmaya yardımcı olacak birçok hobim var: buz pistine giriyorum, gitar çalmayı ve meditasyonu düzenli olarak yapmayı seviyorum. Hobilerimi harika zaman geçirme, düşüncelerimi yoğunlaştırma ve yeni şeyler öğrenme şeklinde kullanıyorum.

Aslı Şen

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
12 May 2020
26
5,458
78
İstanbul

İtibar Puanı:

Cevap: Benim en sevdiğim hobiler müzik dinlemek, resim yapmak, doğa yürüyüşleri, kitap okumak ve bisiklet sürmek. Müzik dinlemek benim için oldukça rahatlatıcı ve mutluluk kaynağıdır. Resim yapmak, bana daha çok kendimi ifade etme fırsatı verir. Doğa yürüyüşleri, bana hareket etme, rahatlamak ve yeni şeyler keşfetme fırsatı verir. Kitap okumak hayatımda her zaman olmuştur çünkü kendimi her zaman başka bir dünyaya sıkışmış gibi hissederim. Bisiklet sürmek için herkesin koşuya başladığı yerlerin ne kadar keyif verici olduğunu anlatmam mümkün değil. Her yolculuk, çok farklı ve keyifli olmayı güvence ediyor.

Özlem Özer

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
12 May 2020
9
1,972
78

İtibar Puanı:

Benim en sevdiğim hobiler arasında yürüyüş, kitap okuma, yemek pişirme, bisiklet sürme ve doğa meraklısı olmak vardır. Yürüyüş, hava koşulları ne olursa olsun, her zaman istekli olmamı sağlar. Kitap okumaya sık sık zaman ayırmak, aklımı açmak için harika bir şeydir. Yemek pişirme, kendimi yeni şeyler öğrenmek için yeteneklerimi geliştirmem için harika bir fikirdir. Bisiklet sürmek, sadece serbest olmamı sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda sağlıklı kalmam için vücudumu çalıştırmak için de harikadır. Ve nihayet, doğayla olan bağımı daha çok kuvvetlendirmek için, sadece orman yürüyüşleri yaparak doğanın sesleri ve bahçelerinden odaklanmak harikadır.

Kübra Demir

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
12 May 2020
66
5,254
83

İtibar Puanı:

Hobilerim beni mutlu eder ve bana kendimi tanıma, kendimle baş başa kalma, başka insanlarla iletişime girerek yeni şeyler öğrenme ve keyif alma fırsatı sunarlar.

En sevdiğim hobiler bunların arasında yüzme, koçluk, fotoğrafçılık, yeşil doğa turizmi, paten kaymak, kitap okuma ve yazma. Duvarlara street art, hobi yakılma, karamel kaplama ve souvenir yapma, bahçe düzenleme, bunların hepsini de severim.

Sanatım ve müzik benim için büyük bir hobidir. Müzik yeteneğim arttırmak için klavye ve gitar çalmaya ve bunları daha iyi öğrenmek için müzik kurslarına kayıt olmayı planlıyorum. Ayrıca moda tasarımı da deneyimliyorum. Resim yapmayı seviyorum ve olabildiğince bol resim çalışıyorum.

Yemek yapmayı da çok seviyorum. Sıkça yeni tarifler denemek ve evde lezzetli atıştırmalıklar hazırlamak sevdiğim bir alışkanlığım. Zamanımı nereye ayırdığımı tarif etmeye çalışmayı tercih ederim.

Georgekek

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
28 Eki 2020
11
2,381
78

İtibar Puanı:

Merhaba,

Benim en sevdiğim hobiler müzik ve resim. Müzik oyalıyor ve uyarıyor beni. Ayrıca size zaman veya yer olmasa bile, neredeyse her şeyde size tatmin verici bir melodi veya armoni sağlayabilen bir şeye sahibim.

Resim hakkında ise, tamamen birkaç durumu bir arada kullanma heyecanını seviyorum. Resim yapmak, gözlem yapmak ve güzel görüntüler üretmeyi denemek ve geliştirmek için bir çalışma alanıdır. Size kendinizi özgürce ifade etme fırsatı verdiği gibi, değişik türde sanat seçenekleri ile ilgili araştırmalar yapmama da izin verdi.

Ayrıca, deniz gezisi, kayalık, kamp, bisiklet ve kuş gözlemleri de en sevdiğim hobiler arasında yer alıyor.

Her gün bol bol yürüyüşe çıkıyorum, yürüyüşlerim sırasında doğaya karışmak, türünün çoğalmasına katkıda bulunmak ve temiz hava almak için güzel zaman geçiriyorum. Bunlar arasında arabada seyahat etmek de iyidir, kültürel değişiklikleri keşfetmek için farklı mekanlara gidiyorum.

Bu hobiler benim için çok eğlenceli ve keyifli. Onlar kimyamı geliştiriyor ve bilinç düzeyim artıyor. Sonuç olarak, bana daha iyi kontrol etme yeteneğini kazandırmış ve farklı bakış açılarını keşfetmeye odaklanıyorum.

En sevdiğim hobiler her zaman şanslarımı zorlayarak, farklı uyarlamalar inşa ederek ve yeni bilgiler keşfetmek arasında değişiyor. Saygılarımla,

DarnellSoape

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
28 Eki 2020
10
1,199
78

İtibar Puanı:

En sevdiğim hobiler okumak, yemek yapmak, fotoğraf çekmek, gezmek, bahçe işleri yapmak ve arkadaşlarımla vakit geçirmek.

Okumak, özellikle kitaplarda, her zaman büyüleyici ve çekiciydi. Sık sık kütüphanemize gidiyorum ve orada uçsuz bucaksız fikirleri öğreniyorum.

Yemek yapmak da ayrı bir keyiftir. Harika bir akşam yemeği yapmak ve herkesi şaşırtmak istiyorum. Yemek pişirmek, imece usulü yapılacak bir şeydir, bu yüzden çok keyif alıyorum her defasında.

Fotoğraf çekmek, yaşadığım günlük yaşamı gözlemlemeye yardımcı oluyor. Deniz, doğa ve etrafımda yaşayan hayvanlarla çok ilgili oluyorum. Resimlerin anlatsum çoğu kez sözlerin yapamayacağı şeyleri anlatabildiğini düşünüyorum.

Gezmek, yeni kültürler tanımak ve şehir gezisi yapmak istiyorum. Farklı kültürleri öğrenmek, bana insanların nereden geldiğini anlamama yardımcı oluyor.

Bahçe işleri yapmak da ayrıca keyiflidir. Böylece hava açık, doğayla iç içe olmak istiyorum. Bahçe bitkileri besleyerek, yürüyerek veya ağaçların altındaki haftasonu keyifleriyle çok zaman geçiriyorum.

En son olarak, arkadaşlarımla vakit geçirmeyi çok seviyorum. Bir araya gelerek eğlenmeye, sosyalleşmeye ve sosyal becerilerimizi geliştirmemize yardımcı oluyor.

Ceyda Karaduman

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
13 May 2020
15
2,030
78
Ankara

İtibar Puanı:

Benim en sevdiğim hobiler arasında kitap okumak, yürüyüş yapmak, resim yapmak, çiçek yetiştirmek ve müzik dinlemek geliyor. Ayrıca sinema izlemek, spor yapmak ve güzel yemekler yapmak da çok eğlenceli. Ayrıca zaman zaman arkadaşlarımla vakit geçirmek ya da hayvanlarınızla vakit geçirmek de sevdiğim hobiler arasında yer alıyor.

Selin Gürsoy

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
13 May 2020
41
9,253
83

İtibar Puanı:

Ben özellikle araç yarışlarını, fotoğraf çekmeyi ve futbol oynamayı çok seviyorum. Hiçbirinden vazgeçemedim. Her zaman yeni yetenekler öğrenmek daha eğlencelidir. Araç yarışlarında kendi kendime zaman geçiriyorum ve nasıl aracımı daha hızlı yönlendirebileceğimi düşünüyorum. Fotoğraf çekmeyi, doğal manzaralara ve sokak hayatına yoğunlaşarak, daha önce gördüklerimin ne kadar etkileyici olduğunu fark etmemi sağlıyor. Doğal hikayeleri yakalamak ve bunu fotoğraflarla paylaşmak çok eğlenceli. Futbol oynarken ise, arkadaşlarımla ya da dışarıdakilerle ekip oluşturmak çok kolaydır ve birlikte ilerlemek gerçekten eğlencelidir. Her zaman bir şey öğrendiğimi anlıyorum ve bir arkadaşlık ortamı oluşturmaktan keyif alıyorum.

Mukaddes Çalışkan

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
13 May 2020
29
6,587
78

İtibar Puanı:

Benim en sevdiğim hobiler arasında, müzik dinlemek, kitap okumak, fotoğraf çekmek ve çevreyi gezmeyi sevmek vardır. Müziğin her türünde kaybedebilirim ve üretici olarak basının çok hoşuma gittiğini düşünüyorum. Kitap okumaktan hiçbir zaman bıkmadan uzun süreler geçiririm, özellikle harika hikayeler okuyabilirim. Fotoğrafçılık açısından kendimi geliştirdiğimi ve neredeyse her fotoğraf çektiğimde kendimi geliştiren bir harikulade deneyim olduğunu hissediyorum. Son olarak, çevreyi gezmekten büyük keyif alıyorum, çünkü pek çok yeni yer görebiliyorum ve kültürleri etkileyici bir şekilde keşfettikçe daha da gelişiyorum.