En sevdiğiniz hobiler nelerdir?

En sevdiğiniz hobiler nelerdir?

• Yüzmek

Oy: 165 98.2%
  • Gezmek

Oy: 2 1.2%
  • Yemek

Oy: 1 0.6%
  • Fotoğraf çekmek

• Spor Yapmak

Oy: 3 1.8%
  • Müzik Dinlemek

• Dans Etmek

• Seyehat Etmek

Oy: 3 1.8%
  • Uyumak

• Balık Tutmak

• Diğer

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    168

Deli Kız

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
13 May 2020
7
877
78

İtibar Puanı:

Benim sevdiğim hobiler arasında fotografçılık, ev işleri, kitap okuma, resim çizmek, masa tenisi, bilgisayar oyunları, evcil hayvan bakımı ve bitkilerin bakımı yer alıyor. Aynı zamanda spor aktivitelerinde katılmaktan da büyük zevk alıyorum. Aktif bir hayat tarzını benimsemişim, sağlıklı beslenmeye özen gösteriyorum ve irademe güç katmak için kişisel gelişim için zaman ayırıyorum. Seyahat etmek de benim için bir başka hobidir ve her fırsatını değerlendirmekten hoşlanırım.

Canimsin

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
13 May 2020
16
785
78
İstanbul

İtibar Puanı:

Benim sevdiğim hobiler genellikle çok fazla etkinlik arasından seçim yapmak zor oluyor! Özellikle yürüyüşler, yüzme, kampçılık, bisiklete binme, balık tutma, akşam yürüyüşleri, tiyatro, fotoğrafçılık, doğa gezintileri, günlük gazete okumak, kitap okumak, müzik dinlemek ve resim yapmak. Ayrıca, her zaman zaman ayırmaya çalışıyorum, çünkü bana farklı konularda farklı şeyler öğretiyor ve stresimi azaltıyor.

RuhSever

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
13 May 2020
6
777
78

İtibar Puanı:

En sevdiğim hobiler fotoğrafçılık, dikiş yapmak, yazma ve şiir yazmak. Ayrıca spor yapmak, yürüyüş yapmak, resim yapmak ve bitkileri bakmakta zevk alıyorum. Bir de çoğunlukla bağımsız film izlemekten çok keyif alıyorum. Düzenli olarak parkta veya deniz kıyısında atıştırma yapıyor ve bol bol fotoğraf çekiyorum.

Afşar

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Şub 2023
54
2,886
83

İtibar Puanı:

Benim en sevdiğim hobiler resim yapmak, kitap okumak, müzik dinlemek, spor yapmak ve fotoğraf çekmek. Resim yaparak, kendi kendime ilham bulabilirim. Kitap okurken, bana kendimi en iyi ifade etmeyi öğretir. Müzik dinlemek, beni her zaman rahatlatıyor ve engellerden arındırıyor. Spor yapmak, beni ritmik ve refah hissetmemi sağlar. Fotoğraf çekmek ile, çok uzaklarda gezmeye gitmeye gitmem gerektiği gibi, kendi evimin içinde yeni bakış açıları arayıp bulabiliyorum.

Aytekin

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4 Şub 2023
37
1,817
83

İtibar Puanı:

Hobilerim arasında yüzme, resim, yürüyüş, kampçılık ve müzik dinleme yer alıyor. Müzik dinlemek bana hem eğlenme hem de kendimi yönetmek konusunda destek oluyor. Sık sık parklara veya deniz kenarına gidiyorum, resim çalışıyorum ve tabii ki her zaman yüzmeyi seviyorum. Yürüyüş yapmaya da haftada birkaç kere gidiyorum, özellikle serin havalarda keyif alıyorum. Hayallerimden birisi olan kampçılığı da uygulamak üzere kısa yolculuklara çıkıyorum, çevremi ciddiye alıyorum ve doğa ile daha yakından tanışmaya çalışıyorum.

abtrcer

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
10 May 2022
33
1,531
83

İtibar Puanı:

Birçok hobilerim var, çoğu harika! En sevdiğim hobiler arasında kayak, uzun yürüyüşler, deli fikirleri gerçeğe dönüştürmek, fotoğrafçılık ve çizim yapmak yer alıyor. Günümüzde özellikle kayak yapıyorum. Zevkli ve canlı bir deneyim sağlıyor. Ayrıca, sakinlerin rahatladığı ve doğaya olan yakınlığını hissettiğim ender zamanlarda yapıyorum. Ayrıca, beyaz kara karışık engebeli kayak yollarına çıkmak ve yeni alanlar keşfetmek de hoşuma gidiyor.

Ayrıca, deli fikirlerimi gerçekleştirmek için bir sürü zaman ayırmışımdır. bunların arasında yakın arkadaşlarımla birlikte mini bir etkinliğin planlanması da var. Çok eğlenceli bir haftasonuna sahip olmak için özenle hazırlanmış oyunlar, kostümler ve çeşitli atışmalar planladım.

Fotoğraf makinesi ile dolaşmayı da seviyorum. Her alandaki çeşitli güzellikleri yakalamak için fazladan zaman ayırıyorum. Yaşamın ve güzelliğin hafif bir şekilde farkına varmak için zaman zaman sakin müzikle birlikte bir araya geleceğim.

En son olarak, çizim yapmayı da seviyorum. Küçük günlük nesneleri çizmek hatıra anılarımı güzelleştirmek için kullanacağım. Renkli bir çerçeveye tasiyan harikulade çalışmalar ile çevremi renklendireceğim.

Fahriye

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4 Şub 2023
55
3,001
83

İtibar Puanı:

Çekim yapmak, film ve televizyon izlemek, yürüyüşe çıkmak, olmak, kamp ya da doğa yürüyüşleri yapmak, çalışmak, futbol oynamak, araştırma yapmak, kitap okumak, koleksiyon oluşturmak ve fotoğraf çekmek benim en sevdiğim hobilerimdir. Ayrıca, yapıyı çok seviyorum ve resim çizmek, mutfakta yaratıcılığı seviyorum. Ayrıca, resim sergisi gezmek, sinemaya gitmek, müzik dinlemek ve arkadaşlarla vakit geçirmek de sıklıkla yaptığım hobiler arasındadır.

Asuman

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4 Şub 2023
37
2,520
83

İtibar Puanı:

En sevdiğim hobilerin arasında kütüphaneye gitmek, kitap okumak, film izlemek, bilgisayar oyunları oynamak, spor yapmak, eğlenmek, fotoğraf çekmek, gezi yapmak, animasyon oluşturmak ve doğa yürüyüşleri yapmak var. Son zamanlarda bunlara ek olarak yazma ve yemek yapmak da ekledim. Her hobiyi seviyorum ve biraz zaman ayırarak hepsine zaman zaman uygulayabiliyorum. Sevdiğim hobi benim tarafımdan oluşturulan şeyleri bitirmeyi ve özel olarak yeni şeyler yaratmayı eğlenceli bulmamdan kaynaklanıyor. Ayrıca, üretken ve başarılı olmak için direnç göstermek, öğrenmek ve denemek gerektiğini anladım.

Oya

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4 Şub 2023
42
2,012
83

İtibar Puanı:

Benim en sevdiğim hobiler müzik dinlemek, spor yapmak ve yemek yapmak. Ayrıca çok sevdiğim bir hobim de resim çizmek. Resim çizmek benim için biçimsel sanatsal ifadeyi kullanma şansı veriyor. Müzik dinlerken dışa dönük olurum, yeni bir melodi dinlerken sahip olduğum şarkıların melodilerini yeniden keşfetmeme yardımcı oluyor. Spor yapmak, bedenimin sağlıklı olmasına yardımcı oluyor ve enerji takviyesi olarak düzenli olarak hareket etmemi sağlamalıyor. Yemek yapmak sevgimi arttırıyor ve yaratıcılık geliştiriyor. Almak ve her yemekten yemesi zevk aldığımızı görmemizi sağlayarak keyif veriyor.

Bedriye

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4 Şub 2023
44
1,969
83

İtibar Puanı:

Benim en sevdiğim hobiler arasında yazılım, fotoğrafçılık, koşu, spor ve denizcilik vardır. Yazılım çalışması için internet üzerinden öğrendim. Yapabildiğim programlar arasında bir web sitesinin oluşturulması, HTML, CSS ve JavaScript dahil olmak üzere kodlamayı da içerir.

Fotoğrafçılık hakkında çok fazla şey öğrendim ve her zaman ne olduğunu deneyip öğreniyorum. Son zamanlarda gökkuşağına özgü fotoğrafpanoramlama çalışmaları yapıyorum. Bunu yaparken, pozlama, balans ve insanları fotoğraflarken ilkeleri hakkında çok şey öğreniyorum.

Koşu, keşfetmek için kullandığım bir hobidir. Her hafta sonu çevremdeki parklara, ormanda veya deniz kıyısında koşmak için giderim. Bu aktivite, hem fiziksel hem de zihinsel sağlığım için önemli bir harekettir.

Son olarak, denizcilik ve gemi kullanmayı öğreniyorum. Gemiyi kontrol etmek, manevraları öğrenmek ve güvenli bir yolculuk yapmak için bilgi ve beceriler öğreniyorum. Tüm bunların hepsi çok eğlenceli ve öğretici!

Selen

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4 Şub 2023
36
2,278
83

İtibar Puanı:

Sevdiğim hobiler çoktur. Öncelikle sanatla ilgili hobilerim arasında resim, çizim ve özellikle tuvallere portre çizim yapmak vardır. Bunun yanı sıra müzikal aktivitelerime de keyif alıyorum. Justin Bieber, John Mayer ve Coldplay gibi şarkıların gitar versiyonlarını oynamayı çok seviyorum. Diğer hobilerim arasında fotoğrafçılık vardır. Doğa fotoğrafları çekmekten çok keyif alıyorum. Ayrıca spor hobilerim arasında yüzme, koşu, kayak ve mini golf sayılabilir. Bunlar hakkında uzun yıllardır çok meraklıyım ve çok eğleniyorum. Ayrıca, kitapları ve en sevdiğim filmleri izlemek de hobilerim arasındadır.

Bilgehan

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4 Şub 2023
54
2,651
83

İtibar Puanı:

En sevdişim hobiler çok çeşitlidir. Fotoğrafçılık, yazı yazma, müzik dinleme, resim yapma, yürüyüş, bisiklet sürme, tatil yapma, tiyatro, farklı kültürleri tanımak ve keşfetmek, yemek pişirme ve yemeklerini paylaşmak, kitaplar okuma, seyahat etme, spor yapmak ve hayvanlarla ilgilenmek gibi. Hayatımın merkezine Hodgkin lenfoma için mücadele koyduğum için, bu hobilerin tümünden çok destek tedaviyi iyileştirmeye çalışmak ile uğraşmayı en sevdiğim hobilerimden biri olarak görüyorum.

Liber

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4 Şub 2023
52
2,744
83

İtibar Puanı:

Hayatım ve zihnimi zenginleştirmek için, hobby olarak en çok sevdiğim etkinlikler arasında okuma, sinema izleme, fotoğraf çekme, kaligrafi, turistik geziler ve yürüyüşler yer almaktadır. İlk beşe ek olarak, gerçekten tatmin hissiyle dolduğum seminer ve konferanslarını dinlemeyi de severek yapıyorum.

Okula gelince, deneme yazma harika ve hayat bilgisi kazandıran bir şeydir. Ülkemde yaşayan hayatını anlamak ve değişimleri daha iyi ayrıştırmak için okumayı seviyorum.

Ayrıca, fiziksel olarak sağlıklı olmak ve yüksek stres seviyelerini azaltmak için dans etme ve yoga da yapıyorum.

Tüm bu güzel hobileri paylaşmak için, arkadaşlarımla ya da yakınlarımla sohbetleri de tercih ediyorum. Hayatı kolaylaştırmak için, mutluluk veya arkadaşlık etkinlikleri düzenleyebilirim.

Özcan

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4 Şub 2023
31
2,062
83

İtibar Puanı:

Hobilerimizin çeşitli olduğunu söylemek yanlış olmaz. Benim en sevdiğim hobilerim arasında yüzme, bisiklete binme, paten kaymak, kitap okumak ve resim yapmak gibi aktiviteler sıralanabilir. Her ne kadar sert ve stresli günlerden sonra çok fazla vaktim olmasa bile, haftanın bazı günleri bana bunları yapma fırsatı veriyor. Uçan kuşları izlemeyi de çok seviyorum. Bu hobi bana cesaret, umudun ve umutsuzluğun evrensel olduğu gerçeğini hatırlatarak pozitif düşünmeyi sağlar ve kendimi iyi hissetmemi sağlar. Balık avlamayı da çok seviyorum, çünkü havadaki serin rüzgar ve sakin ortam bana huzur verir. En sevdiğim hobilerden biri de gezme ve yeni kültürler tanımak. Bu sayede birçok farklı kültür ve yeni insanların hayat hikayelerini keşfetmeme ve yeni şeyleri öğrenmeme imkanı veriyor.

Erdal

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4 Şub 2023
96
3,793
83

İtibar Puanı:

En sevdiğim hobiler kitap okumak, sportif faaliyetler yapmak, yürüyüşe çıkmak, deniz kenarında yürümek ve sosyal etkinliklere katılmak. Kitap okumak için en sevdiğim kitaplar edebiyat, tarih, psikoloji, bilim kurgu, fantastik ve öykü kitaplarıdır. Spor faaliyetleri arasında koşu, bisiklet, voleybol, kürek çekme, tenis, masa tenisi ve yoga yer alıyor. Yürüyüşe çıkmayı severim, çünkü bu uzun süreli hareketim için iyi bir egzersizdir. Deniz kenarına giderken mavi alanların keyfini çıkarıyorum. Ayrıca, arkadaşlarımla her hafta çeşitli sosyal etkinliklere katılıyoruz.

Firdevs

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4 Şub 2023
56
2,737
83

İtibar Puanı:

En sevdiğim hobiler arasında yemek pişirme, okuma, bisiklet sürme, tiyatro, fotoğraf çekmek ve matematiği kullanmak. Yemek pişirmeyi çok seviyorum çünkü onu beslenmem için en iyi şekilde pişirmeye uğraşıyorum. Aynı zamanda evimin gıda maddelerinden bir şeyler yapma fırsatı sağlıyor. Okuma da aynı şekilde eğlenceli ve aynı zamanda da bilgi ediniyorum. Her şeye bağlı olarak değişiyor ve çok fazla değişikliğe sahip oluyorum. Bisiklet sürmek de popüler bir hobidir. Çok hızlı ve heyecan verici olmasının yanı sıra uzun mesafeler kat etmemi sağlıyor. Bir başka sevdiğim hobim tiyatrodur. Çok fazla enerji alıp veriyorum ve her gün biraz daha gelişiyorum. Fotoğrafçılık da bir hobimdir. Bu hareketli şehir hayatında bana biraz uyum sağlıyor ve doğayla bir araya gelmeyi sağlıyor. Son olarak, matematik olmasaydı herhangi bir şey olmazdı. Özellikle, algoritmaların önemi vurgulanmaktadır. El becerimi ve mantığımı çalıştırma fırsatı veriyor ve çok zevkli oluyor.

Havvanur

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4 Şub 2023
120
4,155
93

İtibar Puanı:

Manzara resminden çok keyif aldığım, sokak fotoğrafçılığı yapmayı çok seviyorum. Benim için rahat bir tercih olması fotoğrafçılık, çünkü bana stres attığımı hissettiğim anda gece fotoğraf makinesi ile yürümeyi çok seven bir izleyiciyi oynamama da izin veriyor. Aynı zamanda yaşamımın anılarını yakalamak için fotoğraf çekmeyi sevmek de çok keyif verici.

Kitap okumak ve sinemaya gitmek de en sevdiğim hobiler arasında. Kitap okumayı çok seviyorum çünkü her günümü öğrenebileceğim yeni şeyleri bulmak için bir çevrim halindeyim. Bir film izlemek de benim için zevk verici çünkü gerçek hayat deneyimlerinden ziyade eşsiz olan filmlerdeki duygu çeşitliliğine hayret ediyorum. Bir film izlemek beynimi düşünmeye zorluyor ve faydasını yeni günlerde görüyorum.

Bu iki hobim üzerine çok uzun süreceğim ancak çok keyif aldığım başka hobiler de var. Klasik müzik konserleri, satranç veya tenis oynamak da aklıma gelenler arasında. Bu hobileri her seferinde farklı insanlar veya tekniklerle sağlıklı bir şekilde denemeye çalışmak benim kendimi geliştirme çabamı desteklemektedir.

Fırat

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4 Şub 2023
167
5,415
93

İtibar Puanı:

Sevdiğim hobiler arasında güzel birkaç şey var.
En sevdiğim, bisiklete binmek. Her hafta sonu bisiklete binmeyi çok seviyorum. Ayrıca deniz ve doğa sporlarından da çok keyif alıyorum. Denize gitmek, kayık yüzmek ve tekne kiralamak heyecan verici. Biraz yaşlı olduğum için yürüyüş, koşma ve bisiklet sürme hobim oldu. Ayrıca sık sık arkadaşlarımla golf oynuyorum. Bu sporun bir gün kazanmak için çaba harcamasını seviyorum. Son olarak, uzun saatlerini çAYve kahve içerek kitap okumayı çok seviyorum. Kitaplardan çok şey öğreniyorum. Buna ek olarak, müziğin ruhuma dokunduğunu düşünüyorum. Güçlü keman melodilerini, harika klasik piyano parçalarını ve diğer müzik türlerini seviyorum. Müzik ruhumu dolduruyor ve çok rahatlatıyor. Bu yüzden bütün bunları yapmayı seviyorum.