Anket - Leonardo DiCaprio'nun En iyi Filmleri Hangisi? | Forum Mobilya Takımları

Sorun Cevaplayalım

Merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

+90 322 613 45 45

Bey Azura

Leonardo DiCaprio'nun Filmlerinden En Beğendiğiniz Filmler Hangileri?

• Kullanılan toplam oy
    20

Talha 

Talha Kerem Yılmaz
Moderator
23 Haz 2019
270
24,731
93
Cologne/Adana
talhakeremyilmaz.com

İtibar Puanı:

Leonardo DiCaprio'nun En iyi Filmleri Hangisi?
Leonardo DiCaprio'nun Rol aldığı filmler arasından sizce en iyi film hangisi? Leonardo DiCaprio'nun Rol aldığı filmleri nasıl buluyorsunuz genel olarak nasıl yorumlarsınız?

ERSAN.NET 

Ersan Karavelioğlu
Bug fixer bot
21 Haz 2019
2,040
77,854
113
38
Adana
www.ersan.net

İtibar Puanı:

Hepsini izledim işim yoktu. :deli1:

LiLa

Dekorazon sever
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
226
26,493
93

İtibar Puanı:

The Revenant müthişti. Ben özellikle Django’ya bayıldım. Kötü karakter de çok yakışmış ona. Ayrıca seyretmeyen varsa, kesinlikle izleyin. Seyrettiğim en iyi filmlerdendi. Tarantino yapmış yine👍
Titanic mükemmel 🥰

Baby

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
23 Haz 2020
9
12
3
İstanbul

İtibar Puanı:

10 Nisan 1912’de İngiltere’nin Southampton şehrinde ABD’nin New York kentinde doğru yola çıkan Titanic 15 Nisan 1912 tarihinde buzdağına çarparak batmıştı, hatta bu patlamanın güneşte meydana gelen patlama ayrı olduğu ileri sürülüyor bağımsız hava araştırmacısı milazin kova faciasının yaşandığı dönemde güneşten gelen bir elektromanyetik radyasyon patlamasının dünyayı etkilediğin iddia ediyor o yüzden beni titanic filmi çok etkilemişti

JohnnieWalker

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
25 Tem 2019
32
6,142
83

İtibar Puanı:

10 Nisan 1912’de İngiltere’nin Southampton şehrinde ABD’nin New York kentinde doğru yola çıkan Titanic 15 Nisan 1912 tarihinde buzdağına çarparak batmıştı, hatta bu patlamanın güneşte meydana gelen patlama ayrı olduğu ileri sürülüyor bağımsız hava araştırmacısı milazin kova faciasının yaşandığı dönemde güneşten gelen bir elektromanyetik radyasyon patlamasının dünyayı etkilediğin iddia ediyor o yüzden beni titanic filmi çok etkilemişti
:cak:

EceYılmaz33

Ne olursan ol gel!
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
5 Ağu 2019
340
50,492
93
İstanbul

İtibar Puanı:

Leonardo'nun izlemediğim filmi yok galiba :love: