Sorun Cevaplayalım

Mobilya hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan Mobilya sorunlarının kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Özel Reklam çalışmaları ve Marka İş Birliktelikleri

Masko Mobilya Kenti Hakkında Düşüncelerinizi Alabilir miyiz?

MeRaLc

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

gittik ama parayla ne alakası var heryerde aynı fiyat. insanlar anlamıyor ama oradaki firmaların içerisinde adınızı duyduğunuz markalarda var. markalardaki politika her mağazasında aynı fiyat olmasıdır. bunun harici markasını duymadığınız büyük mobilyacılar var oralarda:)
😂😂😂

SinemBahsude

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

"Bünyesindeki yüzlerce mağazasıyla 150.000 m2'lik alanda dünya standartlarında üretilen mobilyalarla haftanın 7 günü hizmet veren Mobilyanın Başkenti MODOKO 'da zevkinize ve bütçenize uygun binlerce seçenek bulacaksınız."

Berfins

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

eh işte idare eder istanbul trafiğinde birgün 3 saatimi vermiştim gitmek için :D hiç unutmam

GülcihanKurt

Emekli Öğretmen
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

gezmek adına gittiğimiz mobilya kenti.

Neslish

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

bugün starmıydı atv mi bilmiyorum çağla şikel tanıtımını yapıyordu mobilya ile alakalı büyük avm yapılmış. reklamını yapıyorlardı.

Dilara

Karatay Hukuk
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

Değişik ürün yelpazesi ile bir evin ihtiyacı olan mobilyaları bulabileceğiniz bir yer. Gitmedim dersem yalan söylerim, fiyatlar konusunda günümüzde biraz artış olsa da, spotçulardaki fiyatlara baktığımda neredeyse aynı fiyatlar olduğu için, gitmekten zarar gelmez, görmenin sadece tecrübelerinizi ve alışverişlerimizi kolaylaştıracağını düşünüyorum.
:oops: :oops: :oops:

Züleyha601

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

Yani bilmiyorum eskiden iyi güzeldi şimdi pek uğramıyorum. Zaman değişince insanların düşünceleri de değişiyor.

Mobilya'nın Duayeni Geldi: Mobilya Takımları En Güncel Mobilya Haberleri, Mobilya Dekorasyonları, Mobilya Tavsiyeleri, En Trend Mobilyalar, 2019 Mobilya Trendleri, En iyi dekorasyon Fikirleri için Bizi Takip Edin!