Sorun Cevaplayalım

Mobilya hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan Mobilya sorunlarının kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Özel Reklam çalışmaları ve Marka İş Birliktelikleri

Puf satın almak istiyorum önerileriniz?

Büşra

Havam batar ben asla
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

Evedia dan puf almıştık ben beğendim diyemem çünkü armut şeklinde olanların konforu yok. Yani eğer puf alacaksanız kesinlikle üzerine oturup sonra alın. Eve gelen ürün farklı resimdeki farklı demek istemiyorum. Ürün aynı olsa da rahatlık önemli. Bence puf alırken iki kişinin oturabileceği büyüklükte puf alın. Yani tek kişilik pufları önermiyorum. İkiliside çıktımı diye düşünenler olabilir bunun içinde özel yaptırabilirsiniz.

ERSAN.NET 

Administrator
Site Kurucusu
Moderator
Editör
İç Mimar
Mobilya Tasarımcısı
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.ersan.net

İtibar Puanı:

Evedia dan puf almıştık ben beğendim diyemem çünkü armut şeklinde olanların konforu yok. Yani eğer puf alacaksanız kesinlikle üzerine oturup sonra alın. Eve gelen ürün farklı resimdeki farklı demek istemiyorum. Ürün aynı olsa da rahatlık önemli. Bence puf alırken iki kişinin oturabileceği büyüklükte puf alın. Yani tek kişilik pufları önermiyorum. İkiliside çıktımı diye düşünenler olabilir bunun içinde özel yaptırabilirsiniz.
Katılıyorum bencede puf konusunda resimlere aldanmamak lazım, bilindik yerlerden tercih edin demek istemiyorum sadece puf daha önce almadıysanız mutlaka gidip bir puf'a oturup rahat mı değil mi kontrol edin. Benim bir arkadaşa almıştık odasına 4 puf aldık 2 tanesine oturabiliyoruz 2 tanesi bildiğiniz sanki ayaktasınız :)

Esra

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

Turkiyede varmi bilmiyorum ama yurtdışında çok büyük puflar var onlar gayet güzel tabi alırken markasınada dikkat etmek lazım kalitesiz olursa rahat edemezsiniz. Puflar okadar büyük ki 4-5 kişi rahat üzerine oturur hatta üzerinde uzanıp uyursunuz yani alacaksanız bunlardan alın bence.

Selin

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

Turkiyede varmi bilmiyorum ama yurtdışında çok büyük puflar var onlar gayet güzel tabi alırken markasınada dikkat etmek lazım kalitesiz olursa rahat edemezsiniz. Puflar okadar büyük ki 4-5 kişi rahat üzerine oturur hatta üzerinde uzanıp uyursunuz yani alacaksanız bunlardan alın bence.
Aynen Kesinlikle Katılıyorum Almanya'da bir arkadaşımda var büyük olunca daha kullanışlı ve güzel oluyor.

Talha 

Moderator
Moderator
Editör
İç Mimar
Mobilya Tasarımcısı
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.talhakeremyilmaz.com

İtibar Puanı:

Büyük derken bundan mı bahsediyorsunuz?

SelinDemir

Senden önce senden sonra
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

evedia mıydı öyle bir site vardı görmüştüm sanki.

EmelAndırır

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

👏 👏

Züleyha601

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

Puf alırken kalitesini anlamak için görüp ve deneyip almak daha doğru bir tercih olabilir

Mobilya'nın Duayeni Geldi: Mobilya Takımları En Güncel Mobilya Haberleri, Mobilya Dekorasyonları, Mobilya Tavsiyeleri, En Trend Mobilyalar, 2019 Mobilya Trendleri, En iyi dekorasyon Fikirleri için Bizi Takip Edin!