Sorun Cevaplayalım

Mobilya hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan Mobilya sorunlarının kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Özel Reklam çalışmaları ve Marka İş Birliktelikleri

Puf satın almak istiyorum önerileriniz?

Büşra

Havam batar ben asla
Evedia dan puf almıştık ben beğendim diyemem çünkü armut şeklinde olanların konforu yok. Yani eğer puf alacaksanız kesinlikle üzerine oturup sonra alın. Eve gelen ürün farklı resimdeki farklı demek istemiyorum. Ürün aynı olsa da rahatlık önemli. Bence puf alırken iki kişinin oturabileceği büyüklükte puf alın. Yani tek kişilik pufları önermiyorum. İkiliside çıktımı diye düşünenler olabilir bunun içinde özel yaptırabilirsiniz.

ERSAN.NET

Administrator
Yönetici
Site Kurucusu
Web Sitesi
www.ersan.net
Evedia dan puf almıştık ben beğendim diyemem çünkü armut şeklinde olanların konforu yok. Yani eğer puf alacaksanız kesinlikle üzerine oturup sonra alın. Eve gelen ürün farklı resimdeki farklı demek istemiyorum. Ürün aynı olsa da rahatlık önemli. Bence puf alırken iki kişinin oturabileceği büyüklükte puf alın. Yani tek kişilik pufları önermiyorum. İkiliside çıktımı diye düşünenler olabilir bunun içinde özel yaptırabilirsiniz.
Katılıyorum bencede puf konusunda resimlere aldanmamak lazım, bilindik yerlerden tercih edin demek istemiyorum sadece puf daha önce almadıysanız mutlaka gidip bir puf'a oturup rahat mı değil mi kontrol edin. Benim bir arkadaşa almıştık odasına 4 puf aldık 2 tanesine oturabiliyoruz 2 tanesi bildiğiniz sanki ayaktasınız :)

Esra

Diomond Üye
Turkiyede varmi bilmiyorum ama yurtdışında çok büyük puflar var onlar gayet güzel tabi alırken markasınada dikkat etmek lazım kalitesiz olursa rahat edemezsiniz. Puflar okadar büyük ki 4-5 kişi rahat üzerine oturur hatta üzerinde uzanıp uyursunuz yani alacaksanız bunlardan alın bence.

Selin

Emektar Üye
Turkiyede varmi bilmiyorum ama yurtdışında çok büyük puflar var onlar gayet güzel tabi alırken markasınada dikkat etmek lazım kalitesiz olursa rahat edemezsiniz. Puflar okadar büyük ki 4-5 kişi rahat üzerine oturur hatta üzerinde uzanıp uyursunuz yani alacaksanız bunlardan alın bence.
Aynen Kesinlikle Katılıyorum Almanya'da bir arkadaşımda var büyük olunca daha kullanışlı ve güzel oluyor.

Talha

Moderator
Yönetici
Web Sitesi
www.talhakeremyilmaz.com

Büyük derken bundan mı bahsediyorsunuz?