Puf satın almak istiyorum önerileriniz? | Forum Mobilya Takımları

Sorun Cevaplayalım

Mobilya hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan Mobilya sorunlarının kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Sorularınızı Cevaplamaya Hazırız.

Bey Azura
Oyuncu Koltuğu

Büşra

Burçların Efendisi Kıvır kıvır
Platin Üye
30 Haz 2019
339
63,386
93
İstanbul

İtibar Puanı:

Evedia dan puf almıştık ben beğendim diyemem çünkü armut şeklinde olanların konforu yok. Yani eğer puf alacaksanız kesinlikle üzerine oturup sonra alın. Eve gelen ürün farklı resimdeki farklı demek istemiyorum. Ürün aynı olsa da rahatlık önemli. Bence puf alırken iki kişinin oturabileceği büyüklükte puf alın. Yani tek kişilik pufları önermiyorum. İkiliside çıktımı diye düşünenler olabilir bunun içinde özel yaptırabilirsiniz.

ERSAN.NET 

Ersan Karavelioğlu
Site Kurucusu
21 Haz 2019
726
78,740
93
37
Adana
www.ersan.net

İtibar Puanı:

Evedia dan puf almıştık ben beğendim diyemem çünkü armut şeklinde olanların konforu yok. Yani eğer puf alacaksanız kesinlikle üzerine oturup sonra alın. Eve gelen ürün farklı resimdeki farklı demek istemiyorum. Ürün aynı olsa da rahatlık önemli. Bence puf alırken iki kişinin oturabileceği büyüklükte puf alın. Yani tek kişilik pufları önermiyorum. İkiliside çıktımı diye düşünenler olabilir bunun içinde özel yaptırabilirsiniz.
Katılıyorum bencede puf konusunda resimlere aldanmamak lazım, bilindik yerlerden tercih edin demek istemiyorum sadece puf daha önce almadıysanız mutlaka gidip bir puf'a oturup rahat mı değil mi kontrol edin. Benim bir arkadaşa almıştık odasına 4 puf aldık 2 tanesine oturabiliyoruz 2 tanesi bildiğiniz sanki ayaktasınız :)

Esra

Prof. Dr. Filozof
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Tem 2019
244
38,933
93
Sakarya

İtibar Puanı:

Turkiyede varmi bilmiyorum ama yurtdışında çok büyük puflar var onlar gayet güzel tabi alırken markasınada dikkat etmek lazım kalitesiz olursa rahat edemezsiniz. Puflar okadar büyük ki 4-5 kişi rahat üzerine oturur hatta üzerinde uzanıp uyursunuz yani alacaksanız bunlardan alın bence.

Selin

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
30 Haz 2019
269
41,978
93
Izmit

İtibar Puanı:

Turkiyede varmi bilmiyorum ama yurtdışında çok büyük puflar var onlar gayet güzel tabi alırken markasınada dikkat etmek lazım kalitesiz olursa rahat edemezsiniz. Puflar okadar büyük ki 4-5 kişi rahat üzerine oturur hatta üzerinde uzanıp uyursunuz yani alacaksanız bunlardan alın bence.
Aynen Kesinlikle Katılıyorum Almanya'da bir arkadaşımda var büyük olunca daha kullanışlı ve güzel oluyor.

Talha 

Talha Kerem Yılmaz
Moderator
23 Haz 2019
126
24,897
93
Adana
talhakeremyilmaz.com

İtibar Puanı:

Büyük derken bundan mı bahsediyorsunuz?

FerideSancaktar

Tatlişkom
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
25 Tem 2019
243
44,198
93

İtibar Puanı:

Moderatör tarafında düzenlendi:

EmelAndırır

Ye kürküm ye
Kayıtlı Kullanıcı
22 Eyl 2019
227
46,446
93

İtibar Puanı:

(y)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Jale

Deniz ve Kumsal
Kayıtlı Kullanıcı
30 Eyl 2019
293
52,068
93
Moda/Kadiköy

İtibar Puanı:

bence puf alıyorsanız dikkatli olun biz aldık resimdeki ile aynı değil :D

Barbie

Platin Üye
Platin Üye
21 Kas 2019
99
13,315
83
İstanbul

İtibar Puanı:

Trendyolda büyük indirimler olacak bu hafta. Çok güzel puflar vardı normalde trendyolda.