Sorun Cevaplayalım

Merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

+90 322 613 45 45

Bey Azura

Talha 

Talha Kerem Yılmaz
Moderator
23 Haz 2019
271
100,050
93
Cologne/Adana
talhakeremyilmaz.com

İtibar Puanı:

Suntalam Nedir ?
Mobilya sektörü teknolojinin gelişmesiyle birlikte birçok yeniliğe kavuşuyor. Eskiden sağlamlık konusundaki tereddütlerden dolayı pek tercih edilmeyen suntalar artık teknoloji sayesinde güvenle kullanabileceğimiz hale getirilmiş durumda diyebiliriz

Normal şartlarda suntalar çok çabuk su çekip ve çok çabuk bir şekilde şişmesi nedeniyle fazla kullanışlı değildi. Suntanın kullanıldığı mobilyada mobilyanın zarar görmemesi için sudan ve ısıdan korumak gerekiyor ve bazen bu baya meşakatli olabiliyordu insan istemeyerek de olsa yanlışlıkla hatalar yapabiliyor. Ve bu sebeple hata bile olsa mobilyanın çöpe gitmesine sebep olabiliyordu. Fakat günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte üzerine lamina kaplama yapılmaya başlandı. Her iki yüzeyine bunu uygulayarak hem su hem de sıcaktan korunmuş oluyor.

Mobilya sektöründe maliyetleri düşürmesi sebebiyle mobilyacıların yeni göz bebeği haline gelmiş durumda. Kalite olarak diye alternatifler ve daha pahalı olan ürünler gibi başarılı olmasada fiyat-performans olarak çok iyi iş çıkardığını inkar edemeyiz.

Suntalam Mobilya alınabilir mi?

Güvenli bir marka olduğu sürece neden alınmasın. Sunta direk olarak kalitesiz demek değildir onlarında kendi aralarında birinci ve ikinci kalite olarak ayrılmaktadır.

Sunta kullanılan mobilyaların kalitesiz olacak diye bir şart yok. Mobilyanın ana hatları gürgen ağacı ya da kayın gibi kaliteli malzemelerden oluşup diğer kısımlarında mdf veya sunta kullanılmasında herhangi bir sakınca yoktur. Zaten ana hatlar sağlam malzemeden yapıldığı sürece o mobilya ayakta daha uzun bir süre durmasında etki edecektir. Sadece sunta malzemesi kullanılarak yapılmış olan mobilyaları nemli ve rutubetli ortamlardan uzak tutmalısınız gerçi sadece dolabınızı değil kendi sağlığınız içinde odadaki rutubet sorununu çözmeniz gerekiyor :)
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

ERSAN.NET 

Ersan Karavelioğlu
Site Kurucusu
Bug fixer bot
21 Haz 2019
2,498
669,154
113
39
Adana
www.ersan.net

İtibar Puanı:

baban mobilyacımı senin ya :ROFLMAO:
 
Two Piece Sets width=
  • Kimy Clothing | Two Piece Sets | Dresses | Knitwear | Women Jaked Jackeds
  • Üst