Sorun Cevaplayalım

Merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

+90 322 613 45 45

Vivense Mobilya Fabrikası Nerede

JeyJey

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
58
20,353
83

İtibar Puanı:

Çok merak ediyorum böyle kalitesiz mobilyalar hangi fabrikada üretiliyor. Vivense Fabrikasını ziyaret edip görmek isteri nasıl bir yanlış yapıyorlar da böyle ürünler üretiyorlar acaba. Benimle beraber ziyaret etmek isteyen varsa yazsın bana özelden hep beraber gidelim. Ama ondan önce öğrenmem gereken bir şey var o da Vivense Mobilya Fabrikası Hangi şehirde ve nerede?

EceYılmaz33

Ne olursan ol gel!
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
5 Ağu 2019
347
116,170
93
İstanbul

İtibar Puanı:

Vivense, Türkiye merkezli bir mobilya ve ev dekorasyonu markasıdır. Vivense, kendi fabrikalarında üretim yapmamaktadır. Ürünlerini Türkiye'de ve dünyanın çeşitli yerlerindeki tedarikçilerden tedarik eder. Vivense'in merkezi İstanbul'dadır ve Türkiye'nin yanı sıra diğer ülkelerde de mağazaları bulunmaktadır. Vivense, geniş bir ürün yelpazesine sahip olup, çeşitli tarz ve bütçelere uygun mobilya ve ev dekorasyon ürünleri sunmaktadır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Züleyha601

Dekorasyon Aşkı
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4 Ağu 2019
252
84,344
93
29
İstanbul

İtibar Puanı:

Vivense, ürünlerinin üretimini kendi bünyesinde gerçekleştirmeyen bir e-ticaret şirketidir. Dolayısıyla, Vivense'nin bir fabrikası yoktur. Şirket, mobilya ve dekorasyon ürünlerini farklı tedarikçilerden temin ederek online platformunda satışa sunar. Vivense'nin merkezi İstanbul'da yer almaktadır.

MeRaLc

Merhaba Dünya
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
207
81,098
93

İtibar Puanı:

vivense mobilya fabrikası nerede diye düşünmeye gerek yok ki nerdeyse nerede?
yok anlamıyorum fabrikasını bilsen ne olacak toptan mobilya siparişimi vereceksin anlamadım :D
soruya çay demle kalmadıysa su ile idare et gibi olmuş :D
vivense mobilya nın fabrikasına ulaşmak için internet sitelerindeki telefonu ararsınız sonra size adres verirler gidersiniz. ayh bunuda mı arıyorsunuz inanmıyorum :D

BuketSena

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
7 Ara 2019
87
24,521
83

İtibar Puanı:

yok anlamıyorum fabrikasını bilsen ne olacak toptan mobilya siparişimi vereceksin anlamadım :D
vivense mobilya nın fabrikasına ulaşmak için internet sitelerindeki telefonu ararsınız sonra size adres verirler gidersiniz. ayh bunuda mı arıyorsunuz inanmıyorum :D
:LOL::LOL::LOL::LOL:(y)(y)

SudeBatur

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Ara 2019
49
14,923
83

İtibar Puanı:

Aynen Vivense arayıp sorman lazım büyük bir ihtimalle vermezler adresi ama eğer ticari anlamda bir şeyler olursa belki verirler :D

Cansu.35

Dikenin çiçeği var diye sevinelim
Platin Üye
31 Tem 2019
389
138,609
93
Izmir

İtibar Puanı:

Müşteri hizmetleri çok kötü iade ve buna benzer işlemleri yapmak istediğiniz de resmen çin işkencesine dönüyor. Yanı kısacası vivense mobilyanın fabrikasını ne yapacaksın? İstikbal veya buna benzer markaların fabrikasını merak etsen anlarım da vivense nedir yaaa?

K

Kütükhane33

Kayıtsız Kullanıcı
Üretim yapmıyorlar. Türkiye'nin birçok şehrinde tedarikçilik yöntemiyle ürettiriyorlar,artık üretenin vicdanına kalitesi. Bu tarz ürünleri küçük esnaftan istediğin gibi yaptıracaksın 15-20 yıl sorunsuz kullanacaksın.
(Bende garanti 30 yıl)
@kütükhane33 😁

I

irfan ertekin

Kayıtsız Kullanıcı
ahahaha tepki çok güzel; bu şeye benziyor yapıkredi bankası kartımın plastiğini nerede basıyor? sanane di mi:)

V

veli 12345

Kayıtsız Kullanıcı
Çok merak ediyorum böyle kalitesiz mobilyalar hangi fabrikada üretiliyor. Vivense Fabrikasını ziyaret edip görmek isteri nasıl bir yanlış yapıyorlar da böyle ürünler üretiyorlar acaba. Benimle beraber ziyaret etmek isteyen varsa yazsın bana özelden hep beraber gidelim. Ama ondan önce öğrenmem gereken bir şey var o da Vivense Mobilya Fabrikası Hangi şehirde ve nerede?

Fabrikası yok orda burada yaptırıyor bir ayakkabılık alalım dedik 20 günde gelmedi