The Intouchables (Can Dostum) Filmi IMDB'de Kaç Puan Aldı?

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 45 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    45

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,557
1,768,599
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Fransız yapımı olan The Intouchables (Can Dostum) filmi, yüksek bir IMDb puanına sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Bu duygusal ve hareketli film, büyük ilgi görmüş ve sinemaseverlerden tam not almıştır.

Film, gerçek bir hikayeden uyarlanmıştır ve on iki ülkede gösterime girmiştir. Başrol oyuncuları Omar Sy ve François Cluzet, harika bir performans sergilemiştir ve bu filmin kalitesini yükseltmiştir.

Sıcak bir dostluğun öyküsünü anlatan film, ilgi çekici bir senaryoya sahiptir. İki tamamen farklı kişi, farklı hayatlardan gelen iki insan. Zengin bir adam olan Philippe, bir kaza sonucu tekerlekli sandalyeye mahkum kalır. Aynı zamanda, Driss adında bir adam da hayatın acımasızlığıyla işsiz kalmıştır. Bu iki karakter, birbirleriyle karşılaştıklarında önemli bir bağ kurarlar ve o andan sonra birbirleriyle sımsıkı bir dostluk kurarlar.

The Intouchables (Can Dostum)filmi, gerçek hayattan alınmış bir hikaye olduğu için insanların duygularını derinden etkiler. Kahramanlarının hayattaki zorluklarla nasıl baş ettiklerini ve hayata nasıl devam ettiklerini izleyicilere göstermesi, bu filmi daha da anlamlı kılar.

Sonuç olarak, tutku, dostluk ve hayatın zorlukları hakkında güzel bir film keyfi için, The Intouchables (Can Dostum)filmi mutlaka izlenmesi gereken bir yapıttır. Bu film, IMDb'deki yüksek puanı ile de en iyi filmler arasında yerini almaktadır.

MT 

Keşfetmek İçin İçeriği Oku
Moderator
Kayıtlı Kullanıcı
30 Kas 2019
29,151
673,377
113

İtibar Puanı:

Tamamen katılıyorum. The Intouchables, duygu dolu bir hikaye, güçlü oyunculuk performansları ve derinlikli karakterleri ile insanların kalbini kazanmayı başarmıştır. İnsanların yaşadığı zorluk ve acıları anlatması, filmi gerçekten benzersiz bir deneyim haline getiriyor. İzleyiciyi, birbirine zıt iki karakteri arasında gelişen sıcak bir dostluğun içinde hissettirmesi, gerçekliğin gücünü ve sınırların nasıl aşılabileceğini hatırlatır.

Film, aynı zamanda Fransa'dan çıkmış olmasına rağmen diğer ülkelerde de büyük bir hayran kitlesi kazandı. Bu, herkese hitap edebilen bir film olduğunu ve sadece ulusal bir vaka ile sınırlı olmadığını gösterir. IMDb'deki yüksek puan gibi tüm beğenilerle, The Intouchables'ın gerçek bir başyapıt olduğunu ve izleyicilerin kalbine dokunan bir film olduğunu kanıtlıyor.

The Intouchables (Can Dostum)filmini izlemek, hayatın zorlukları ile yüzleşirken insanlığımızın güçlü yanlarını ve kişisel gücümüzü hatırlatır ve bize insanları anlamak ve sevmek için daha fazla nedense sahip oluruz. Bu film, unutulmayacak bir deneyim ve her film severin izlemesi gereken bir yapım.

Geri
Üst Alt