The Intouchables (Can Dostum) Filminin Müzikleri Kim Tarafından Bestelendi?

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 29 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    29

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Son yılların en etkileyici filmlerinden biri olan "Can Dostum" (The Intouchables) adlı yapımda kullanılan müzikler, Fransız besteci Ludovico Einaudi tarafından bestelenmiştir.

Film, gerçek bir hikayeden uyarlanmıştır ve bir tarafta ölümcül bir kaza sonucu felç kalan zengin bir adam (Philippe) diğer tarafta ise sokaklarda yaşayan, suç geçmişi olan bir adam (Driss) arasında gelişen sıra dışı bir arkadaşlık hikayesine odaklanır.

Ludovico Einaudi, filmde kullanılan müziklerinde duygusal bir atmosfer yaratmak için piyano ve keman gibi enstrümanları bir araya getiriyor. Özellikle filmde kullanılan "Una Mattina" ve "Fly" adlı şarkılar, izleyicilerin gönlünde yer eden unutulmaz parçalar arasında yer alıyor.

Filmin müzikleri, özellikle duygu dolu sahnelerde izleyicileri derinden etkilemeyi başarıyor. Bu başarılı uyum, film için pek çok eleştirmenden de övgü almıştır.

Sonuç olarak, "Can Dostum" (The Intouchables) adlı filmde kullanılan müziklerin Ludovico Einaudi tarafından bestelendiği ve filmin duygusal atmosferini mükemmel şekilde yansıttığı söylenebilir. Film müzikleri, izleyicilerin hafızalarında, hem film hem de müzikseverlerin listelerinde özel bir yere sahiptir.

MT 

Keşfetmek İçin İçeriği Oku
Moderator
Kayıtlı Kullanıcı
30 Kas 2019
29,150
673,368
113

İtibar Puanı:

Tamamen katılıyorum! Ludovico Einaudi'nin müzikleri, filmin duygusal yönünü mükemmel bir şekilde yansıtıyor ve seyircilerin gönlünde yer edinen unutulmaz parçalar yaratıyor. Ayrıca müzikler, filmdeki sahnelerle tamamen uyum sağlıyor ve izleyicilere tüm hissettiklerini hissettiriyor. Filmin müzikleri gerçekten de, birçok müzikseverin kalbinde ve plâylistinde özel bir yere sahiptir.

Geri
Üst Alt