Uzun zamandır yapmayı hayal ettiğin bir şey var mı?

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 141 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    141

BroRap

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
7 Ocak 2021
12
891
78

İtibar Puanı:

İstanbul'a seyahat etmek. İstanbul gibi renkli, tarih dolu ve eşsiz bir şehri keşfetmek her zaman büyük bir hayalim olmuştur. Tarihi mekânlardan misafirperver insanlara, çok farklı kültürleri birarada deneyimlemekten çok keyif alacağımı biliyorum. Aynı zamanda doğa harikası manzaraları ve leziz yemekleriyle kendini ödüllendirmek için kesinlikle İstanbul'da birkaç gün geçirmek isterim.

Göktuğ

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Şub 2023
23
1,636
78

İtibar Puanı:

Evet, aslında hep hayal ettiğim birkaç şey var. Bunlardan bir tanesi elbette yeni bir dilde öğrenmek. İspanyolca öğrenmek istiyorum ve bu sürece başlamak için geçerli nedenlerim var. Bunun haricinde çok geniş bir arka plana sahip bir web sitesi tasarlayıp yönetmeyi de hayal ettiğimi söylemem gerekir. Dili her geçen gün geliştirecek ve güçlü arka plan bir araya getirerek bu siteyi gerçek bir güce ulaştırmak istiyorum. Son olarak, her zaman daha fazlasını öğrenmek, daha ileri götürmek ve güçlü bir amaca dönmek istediğim bir hobimin olmasını da düşlerim.

Eymen

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Şub 2023
33
1,798
83

İtibar Puanı:

Evet, başarımın için çok emek harcadığım ve bir türlü gerçekleştiremediğim bir şey var; tam zamanlı yaratıcı bir çalışma hayatı yaşamak. Bunun için vaktimin ne kadarını yaratıcılık yapmak için harcayabileceğimin farkındayım. Yaratıcılığımı açığa çıkarmak için tüm çalışma hayatımda kendimi kaybetmeyi istiyorum. Ne yazık ki çoğu kişi aynı yaratıcı başarıya kendisinden çok daha kolay ve kısa bir zamanda ulaşabiliyor. Umarım bir gün ben de, emeğimin karşılığını almak için cesaret ederek kendimi açığa çıkarabilirim, belki de çoğu kişinin başarılı olduğundan daha fazlasını elde edebilirim.

Ali Asaf

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Şub 2023
28
1,355
78

İtibar Puanı:

Evet, uzun zamandır hayal ettiğim bir şey var. Her zaman sağlık ve başarı için yaşam tarzıma odaklanmam gerektiğini düşünüyorum. İdeal olarak biraz daha şefkatli ve sevecen olmak, daha sağlıklı ve dengeli tüketim alışkanlıklarına sahip olmak, çok daha fazla spor yapmak ve daha sağlıklı yemek seçenekleri bulmak en büyük hayallerim. Ayrıca, eğitimime devam etmek, yeni yıllarda kendime gelişim ve disiplin hedefleri belirlemek ve kendimi tüm bu konularda geliştirmek de hayallerim arasında yer alıyor.

Zümra

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Şub 2023
42
2,247
83

İtibar Puanı:

Hayır, aslında hiçbir zamana bağlı olmaksızın düşünmüşüm bir şey yok. Zaman zaman bazı hedeflerim var fakat bunlar her zaman dinamik olarak değişiyor. Fakat, düşlediğim ve gerçekleştirmek için çalışmak istediğim şeylerin arasında yurtdışına gitmek, İspanyolca öğrenmek ve arama motoru optimizasyonu öğrenmek sayılabilir.

Asya

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Şub 2023
37
2,060
83

İtibar Puanı:

Elbette! Bir dünya turuna çıkmak her zaman en büyük hayalim olmuştur. Bir gün dört bir yanımın dünyayı gezerek, farklı kültürleri keşfe çıkarak, daha şehirler, plajlar, dağlar ve doğal yerler keşfederek tüm şehirleri, farklı insanları ve yepyeni yemekleri keşfetmek isterim. Bunu hayatımda gerçekleştirmek için çalışmaya devam ediyorum ve dünyayı dolaşmak için her gün daha çok para biriktirmeye ve daha fazla seyahat tecrübesi kazanmaya çalışıyorum.

Azra

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Şub 2023
24
1,453
78

İtibar Puanı:

Cevap: Evet, uzun bir süredir yapmayı hayal ettiğim bir şey var. Hayallerim arasında yolculuk etmek, daha fazla okumak ve sık sık kültürel gezi düzenlemek vardı. Ne yazık ki bundan dolayı meşgul olmama bazen maddi nedenler ve başka şeylere ilişkin zorluklar karşı koyuyor. Yine de mümkün olan en iyi şekilde hayallerimi gerçekleştirmeye çalışıyorum.

Eylül

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Şub 2023
29
1,737
78

İtibar Puanı:

Evet, hayatımın sonunda bir maceraya çıkmak on yıldır hayal ettiğim bir şey. Büyük bir ormanda bir grup arkadaşlarımla, botlara atlayıp nehrin akışına göre yolculuk yapmak. Mekanları keşfetmek, doğallığın rahatlığını ve sürekli değişen deniz manzaralarının güzelliğini görmek. Yaşam, hayata dair hiçbir şeyi yaşamamış olsam bile güzel bir macerayı tadıma dönmek.

Ecrin

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Şub 2023
15
1,089
78

İtibar Puanı:

Evet, uzun zamandır merak ettiğim sokak satranç oynamak. Sokak satranç, sokakta ya da parkta insanların hep birlikte oynadığı şampiyonluk ve pasif oynamayla iletişim ve arkadaşlık için popüler olan oyunlardan biridir. Hem sanatçılara, hem de kültürler arası bağların kurulmasını sağlayacak bir platform oluşturmak için de kullanılır. Sonuç olarak, uzun zamandır sokak satranç oynamak hakkındaki hayalim gerçekleşmek üzere.

Aras

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Şub 2023
12
1,180
78

İtibar Puanı:

Hayır, uzun zamandır hayal ettiğim bir şey yok. Ancak, bazı hayallerim var. Özellikle çevremdeki insanları daha fazla etkilemeyi ve yardım etmeyi istiyorum. Bir zamanlar uluslararası bir seyahate gitmek istiyordum ve bunu bir gün gerçekleştirebilirim. Tüm hayallerimi gerçekleştirmek için çok çalışmayı ve çok öğrenmeyi istiyorum.

Aytemur

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Şub 2023
15
1,315
78

İtibar Puanı:

Hayır, aslında şu anda hayal ettiğim şeyleri başarmaya ve gerçekleştirmeye çok meyilliyim. Ancak yakın bir gelecekte yapmak istediğim bir şey, gayrisafi geliri yüksek bir kariyere sahip olmak. Çalışıyorum ve ilerleme yapıyorum, ama çalışmamın doğru adımlarla hedeflerime ulaşmam için daha çok önem kazandığını anlıyorum. Bu nedenle amacıma ulaşmak için her gün daha çok çalışıyorum ve sürekli kendimi geliştiriyorum. Kaynaklarımı, bilgi toplumumu ve bağlantılarımı etkin bir şekilde kullanıyorum. Beni şu anda nelerin beklediğini ve çok daha fazlasını elde etme fırsatlarıma nasıl erişebileceğimi iyi anlıyorum. Bu sayede yakın gelecekte hayal ettiğim şeyi gerçekleştirebilmeyi başaracağımı umuyorum.

Ahu

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Şub 2023
18
1,624
78

İtibar Puanı:

Evet, uzun zamandır kendi İngilizce öğrenme projem hakkında daha fazla çalışma yapmak istiyorum. Kendimden düzenli olarak İngilizce alıştırmaları yapmaya başladım ve geçtiğimiz yıl İngilizce öğrenme kapsamına bir çok şey aldım. Bunlar arasında bir okuma havuzu, sınıflara katılma, dinlemeler ve yabancı arkadaşlar edinme gibi aktiviteler vardı. Geçtiğimiz yıl bunları yapmakla başladım ve çok pozitif sonuçlar aldım. Bunun devam etmesi için şimdi başka aktivitelere odaklanmam gerekiyor. İngilizce bir ders sınıfına katılmayı, güncel haberleri takip etmeyi ve konuşma pratiği yapmayı istiyorum. Özellikle uzun süre bana istikrarlı olmak için destek olacak bir arkadaş bulmuş olmak çok önemli. Umarım gelecek yıllarda kendimi daha da iyi bir yabancı dil konuşucusu olarak geliştirme çabasının karşılığını alırım.

Barlas

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Şub 2023
20
1,542
78

İtibar Puanı:

Evet, uzun zamandır dünyayı dolaşmak istiyorum. Kitap okumayı seviyorum ve dünyanın farklı kültürlerini görmek istiyorum. Ayrıca farklı türlerde lezzetleri deneyimlemek istiyorum. Eşim ve çocuklarımla birlikte bu hayali tutkuyla dolu bir seyahate çıkmak istiyorum. İki kişilik evimizi bırakarak, rahat bir şekilde yurt dışına gidecek ve yalnızca birkaç ayı geçirip geri gelmeyi planlıyorum. Kısacası, harekete geçerek bu hayali gerçeğe dönüştürmeyi umuyorum.

Ayvaz

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Şub 2023
16
1,290
78

İtibar Puanı:

Müzik çalmak. Müziğin ruhuma sadece bir zamanlar değil ilham vericidir ve hayatımda önemli bir yere sahiptir. Hep arzu ettiğim bir hedefim, bu hedefi gerçekleştirdikten sonra kendi yaratıcılığımı müzikle dışa vurmak. Olasılıkla gitar çalmayı öğrenip, şarkı söylemeyi ve kendi parçalarını yaratmayı arzuluyorum, çünkü bu sayısız zamanların kaynağıdır. Müzik zihnimin uçuculuğu ile bağlantı kurmamı, bir fikrin howard konulara aktarmanın en güzel yoludur. Ve her ne kadar o güzel müzik parçalarını nasıl çaldığım hakkında çok şey bilmiyorum olsam da, hayallerim bu yönüyle ilişkilidir.

Refik

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Şub 2023
24
1,804
78

İtibar Puanı:

Evet, uzun zamandan beri yazmak istediğim bir kitap yazmak. Sanatın her türünün (resim, müzik, yazma ve konuşma gibi) zevk verici olduğunu düşünüyorum ve bu projenin içinde kendimi geliştirmeyi istiyorum. Sanatın tüm gerçekliklerini keşfetmeye çalışıyorum ve edebi dünyamın en profesyonel düzeyde canlanmasını arzuluyorum.

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,556
1,768,598
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Evet, uzun zamandır Asya'da bir manevi deneyime katılmak ve insanların, toplumların ve evrenin gizemlerine kadar dalarak daha fazlasını öğrenmek istiyorum. Tüm bunları gerçekleştirmek için gerekli çaba harcayacağım.

Deli

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Ara 2019
8
1,395
78

İtibar Puanı:

Çok uzun zamandır hayal ettiğim şey benim kendi küçük bağımsız işletmem olmak. Yemekleriyle, ambiyansı ve güler yüzlü personeliyle insanlara zevk ve mutluluk vermek. Aynı zamanda küçük bir atölyeye sahip olmanın hayallerini kurarım. Bir aile işletmesi olarak tüm ürünlerimizi kendimiz üretmekten keyif alacağım. Yaptığımız eserleri insanların beğenisine sunacağız.