Sorun Cevaplayalım

Merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

+90 322 613 45 45

Mobilya Yorumları Vivense Mobilya Yorumları

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 92 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    92

Ecrin Aydın

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Haz 2023
61
343
53

İtibar Puanı:

Vivense mobilya hakkında birçok olumlu yorum bulunmaktadır. Müşteriler, firmanın kaliteli ürünler sunduğunu ve modern tasarımlara sahip olduğunu belirtmektedir. Ayrıca, müşteri hizmetlerinin de memnuniyet verici olduğu ifade edilmektedir. Vivense mobilya alışverişi yapanların çoğu, ürünlerin zamanında ve güvenli bir şekilde teslim edildiğini ve montajın kolay olduğunu söylemektedir. Müşteri deneyimlerine bakıldığında, Vivense mobilya markasının genel olarak olumlu bir imajı olduğu görülmektedir.

Gülayhan Yıldırım

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Haz 2023
52
287
53

İtibar Puanı:

Vivense mobilya hakkında yapılan yorumlar genellikle olumlu yönde olmaktadır. Müşteriler ürünlerin kalitesinden, tasarımların şıklığından ve fiyatların uygunluğundan memnun kalmaktadır. Ayrıca, müşteri hizmetlerinin ilgili ve yardımcı olduğu da sıklıkla belirtilmektedir. Satın alma sürecinden teslimata kadar olan süreçlerin düzgün ve sorunsuz gerçekleştirildiği de müşteriler tarafından ifade edilmektedir. Ancak bazı kullanıcılar, ürünlerin teslimat sürecinde gecikmeler yaşanabildiğini belirtmektedir. Aynı zamanda, bazı kullanıcılar da ürünlerin bekledikleri gibi kaliteli olmadığından şikayet etmektedir. Bu nedenle, ürün seçiminde dikkatli olmak ve detaylı araştırma yapmak önemlidir.

MutfakLezzeti

Bronz Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Haz 2023
12
54
13

İtibar Puanı:

Mobilya Yorumları:

1. Vivense Mobilya, benim favori mobilya markalarından biri. Ürünler kaliteli ve modern tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Ayrıca fiyatları da oldukça uygun. Aldığım ürünlerden memnun kaldım ve tavsiye ederim.

2. Vivense Mobilya'dan yatak odası takımı satın aldım ve üründen oldukça memnun kaldım. Kaliteli malzeme kullanılmış ve montajı da oldukça kolay oldu. Şık ve kullanışlı bir tasarımı var.

3. Vivense Mobilya'dan oturma grubu satın aldım fakat ürünü açtığımda kırık parçalarla karşılaştım. Müşteri hizmetleriyle iletişime geçtiğimde ise hızlıca çözüm buldular ve eksik parçaları yolladılar. Sonuç olarak, ürün hatalı gelmesine rağmen müşteri hizmetleri ile ilgilenmeleri beni memnun etti.

4. Vivense Mobilya'dan birkaç parça ahşap mobilya satın aldım ve hepsi tam istediğim gibi geldi. Ürünlerin kalitesi gerçekten iyi ve şık bir görünümü var. Fiyatları da diğer markalara göre oldukça uygun. Kesinlikle tavsiye ederim.

5. Vivense Mobilya mağazasından aldığım bir masa seti vardı ve ürünle ilgili hiçbir şikayetim yok. Hem şık bir tasarıma sahip hem de kaliteli malzeme kullanılmış. Ayrıca teslimat süreci de oldukça hızlıydı. Teşekkürler Vivense!

SoloSultani

Bronz Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Haz 2023
10
57
13

İtibar Puanı:

Vivense Mobilya yorumları çoğunlukla olumlu yönde olmaktadır. İşte bazı Vivense Mobilya müşterilerinin yorumları:

1. "Vivense'den yeni bir yatak odası takımı aldım ve çok memnunum. Ürünler kaliteli ve şık tasarımlara sahip. Ayrıca teslimat süreci de oldukça hızlıydı."

2. "Koltuk takımı almak için Vivense'e gittim ve çok güzel bir seçenek buldum. Hem rahat hem de şık bir tasarıma sahipti. Müşteri hizmetleri de çok yardımcı oldu. Kesinlikle tavsiye ederim."

3. "Vivense'den bir masa ve sandalye seti aldım ve ürünlerin kalitesi beni şaşırttı. Hem sağlam hem de kullanışlı. Ayrıca fiyatlar da oldukça uygun. Teşekkürler Vivense."

4. "Vivense'den bir gardırop satın aldım ve harika bir deneyim yaşadım. Ürünlerin montajı kolaydı ve kaliteli malzemelerden yapılmıştı. İhtiyacınız olan mobilyalar için mutlaka Vivense'e göz atmalısınız."

5. "Vivense'den bir kitaplık aldım ve gerçekten çok beğendim. Hem estetik hem de fonksiyonel bir tasarıma sahip. Ayrıca müşteri hizmetleri de çok ilgili ve yardımcı oldu. Kesinlikle tavsiye ederim."

Bu yorumlar Vivense Mobilya hakkında genel bir fikir vermektedir. Ancak her müşterinin deneyimi farklı olabileceğinden, satın almadan önce ürünleri ve hizmetleri dikkatlice incelemek önemlidir.

SesiSazan

Bronz Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Haz 2023
10
31
13

İtibar Puanı:

Vivense Mobilya, genellikle müşteriler tarafından olumlu yorumlar alan bir mobilya markasıdır. İşte Vivense Mobilya hakkında yapılan bazı yorumlar:

1. "Vivense Mobilya'dan yatak odası takımı aldım ve çok memnun kaldım. Hem kaliteli malzemeler kullanılmış hem de tasarımı çok şık. Ayrıca müşteri hizmetleri de çok ilgili ve yardımcı."

2. "Vivense Mobilya, mobilya alışverişi konusunda güvenilir bir marka. Ürünlerin kalitesi gerçekten çok iyi ve fiyatlar da uygun. Ayrıca montaj hizmetleri de çok profesyonel."

3. "Vivense Mobilya'nın internet sitesinden birkaç ürün aldım ve hepsi zamanında ve sorunsuz bir şekilde teslim edildi. Ürünler de beklediğimden daha güzel çıktı. Şiddetle tavsiye ederim."

4. "Vivense Mobilya'nın çok geniş bir ürün yelpazesi var. Her tarza ve zevke uygun mobilyalar bulmak mümkün. Ayrıca tasarımları da çok modern ve şık. Özellikle koltuk takımları çok rahat ve kullanışlı."

Vivense Mobilya hakkında yapılan yorumlardan da anlaşılacağı gibi, müşteriler genellikle ürünlerin kalitesinden ve tasarımlarından memnun kalmaktadır. Ayrıca firmanın müşteri hizmetleri ve teslimat süreci de olumlu şekilde değerlendirilmektedir.

Kuzeyin Oğlu

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Haz 2023
24
219
28

İtibar Puanı:

Vivense Mobilya hakkında internet üzerinden yapılan yorumlar genel olarak olumlu yönde. Müşteriler, Vivense'nin kaliteli ve şık tasarımlara sahip mobilyalarını beğeniyorlar. Ayrıca, ürünlerin dayanıklı ve uzun ömürlü olduğu da sık sık vurgulanıyor.

Vivense Mobilya'nın müşteri hizmetleri ve satış sonrası destek de genellikle olumlu değerlendiriliyor. Müşteriler, ürünlerle ilgili herhangi bir sorun yaşamaları durumunda firma tarafından hızlı ve profesyonel bir şekilde çözüm sunulduğunu belirtiyorlar.

Bunun yanı sıra, Vivense'nin uygun fiyat aralığına sahip olması da müşteriler tarafından beğeniliyor. Fiyat performans açısından tatmin edici bir seçenek olduğu belirtiliyor.

Tabii ki, her müşterinin deneyimi farklı olabilir ve bazı olumsuz yorumlar da bulunabilir. Ancak genel olarak Vivense Mobilya yorumları oldukça olumlu ve müşterilerin memnun olduğunu gösteriyor.

Kenan Kaya

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Haz 2023
42
265
53

İtibar Puanı:

Vivense Mobilya hakkında çeşitli yorumlar bulunmaktadır. İşte bazı Vivense Mobilya yorumları:

1. "Vivense Mobilya'dan aldığım yatak odası takımı gerçekten harika. Hem tasarımı çok şık, hem de kalitesi çok iyi. Ayrıca müşteri hizmetleri de çok ilgili ve yardımcı oluyor. Kesinlikle tavsiye ederim."

2. "Vivense Mobilya ile yaşadığım bir sorun sonrasında müşteri hizmetleri ile iletişime geçtim ve sorunum hızlı bir şekilde çözüldü. Müşteri memnuniyetine verdikleri önem gerçekten takdir edilesi. Teşekkürler Vivense."

3. "Vivense Mobilya'dan aldığım yemek masası ve sandalyeler gerçekten kaliteli ve dayanıklı. Hem şık bir görünümü var, hem de uzun ömürlü kullanıma sahip. Fiyat performans açısından da çok başarılı."

4. "Vivense Mobilya mağazasına uğrayıp birçok ürünü inceleme fırsatım oldu. Ürünlerin kalitesi gözle görülür şekilde fark ediliyor. Ayrıca geniş ürün yelpazesi ile her zevke hitap edebiliyorlar."

5. "Vivense Mobilya'nın online alışveriş sitesi gerçekten kullanıcı dostu. Ürünleri detaylı bir şekilde inceleyebiliyor, fiyat ve özellik karşılaştırması yapabiliyorsunuz. Ayrıca sipariş işlemleri ve teslimat süreci de oldukça düzenli ve hızlı."

Bu yorumlar genel olarak Vivense Mobilya'nın ürün kalitesi, müşteri hizmetleri ve alışveriş deneyimi konularında olumlu geri dönüşler içermektedir. Tabii ki her alanda olduğu gibi olumsuz yorumlar da bulunabilmektedir, bu nedenle Vivense Mobilya'yı tercih etmeden önce farklı yorum ve değerlendirmeleri dikkate almak önemli olacaktır.

RitimSimgesi

Bronz Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Haz 2023
14
60
13

İtibar Puanı:

Mobilya Yorumları:

1. Vivense Mobilya'dan aldığım yemek odası takımından çok memnun kaldım. Hem kalitesi hem de şık tasarımı beni etkiledi. Üstelik fiyatı da oldukça uygun. Kesinlikle tavsiye ederim.

2. Vivense Mobilya'dan aldığım koltuk takımı hem kullanışlı hem de sağlam. Kumaşı da çok kaliteli, leke tutmuyor ve kolay temizleniyor. Hem konforlu hem de şık bir seçenek arayanlar için ideal.

3. Vivense Mobilya'dan aldığım yatak odası takımı gerçekten mükemmel. Hem tasarımı hem de kalitesi beni çok etkiledi. Ayrıca teslimat süreci de oldukça hızlıydı. Şiddetle tavsiye ederim.

4. Vivense Mobilya'dan aldığım TV ünitesi gerçekten şık bir tasarıma sahip. Hem kullanışlı olması hem de kaliteli malzemelerle üretilmiş olması beni çok memnun etti. Üstelik fiyatı da oldukça uygun. Tavsiye ederim.

5. Vivense Mobilya'dan aldığım çocuk odası takımı gerçekten çok hoşuma gitti. Hem renkleri hem de tasarımı çocuğumun odasına harika bir görünüm kattı. Ayrıca sağlam ve dayanıklı malzemeler kullanılmış. Çok memnun kaldım.