Sorun Cevaplayalım

Merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

+90 322 613 45 45

Mobilya Yorumları Vivense Mobilya Yorumları

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 92 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    92

Yasemin0909

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Haz 2020
13
3,330
78

İtibar Puanı:

iyi bence gayet modern ürünleri var ve fiyat açısından oldukça uygun fiyatlardan başlayan mobilyaları var. bizim millet çok akıllı 3bin tl ye alınan mobilya ile 10bin tl ye alınan mobilya arasındaki farkı anlayamayacak kadar cahal olduğumuz için olayı çözemiyoruz.
🙏 🙌 🙌

Işıl3434

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 May 2020
13
3,206
78

İtibar Puanı:

İnternet te çok fazla şikayet bulunsada vivense tüm şikayetlere cevap vermiş olarak görünüyor. Tasarımlarına gelince ben beğeniyorum. Üretimleri ihtiyaca göre üretmesi ürünün geç geleceğine işaret etmektedir. Eğer güzel bir seçim yapmak istiyorsanız fırından taze çıkanını almak her zaman daha iyidir. Söz konusu ayıpsız mallar için geçerlidir. Defolu veya hatalı ürünlerde müşteri daima haklıdır.

Vivense Temsilci : Sitemizdeki ürünlerimizin hiçbiri stoklu değildir, sipariş üzerine üretilip gönderimi yapılır , üretim ile ilgili sıkıntıdan dolayı ürün üretimi sağlanamamış müşterimizi de mağdur etmemek adına bir gün sonra bilgi verilip ücret iadesi yapılmıştır,müşterimize bu durumdan dolayı özürlerimizi ilettik ayrıca ödemiş olduğu miktarın tamamını ödeme yapmış olduğunuz bankaya yapıyoruz, taksitli geri ödemesi hakkında bankanız ile iletişime geçmeniz gerekecektir.
(y)

Parker

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
29 Haz 2020
19
2,550
78

İtibar Puanı:

Türkiye'nin dört bir yanından özenle seçtiği ürünleri ve keyifle tasarladığı Vivense imzalı koleksiyonları ile yaşamın tüm renklerini evinize getiriyor. Bunu yaparken enerjik ekibi, ilham veren iç mimarları ve güçlü teknolojisi ile en iyi deneyimi sunmak için çalışıyor.

Vivense.com ile Güvenli Alışveriş

Vivense, güvenli ev alışverişi denildiğinde ilk akla gelen markalardan biridir. Vivense.com üzerinden yapacağınız alışveriş, ödeme güvenliği altyapısı sağlanmış bir şekilde gerçekleşmektedir. Üstelik Vivense.com üzerinden satın alacağınız mobilyaların en az 2 yıl süreli garantileri bulunmaktadır.

Vivense.com'da Hangi Ürünler Bulunur?

Vivense.com'da evinizin ihtiyacı olan tüm ürünleri kolayca bulabilirsiniz. Vivense TV ünitesi, Vivense halı, koltuk, yatak odası, sehpa, kitaplık, çalışma masası, dolap ve avize en çok tercih edilen Vivense mobilya ürünlerindendir. Bunların yanı sıra; Vivense.com'da oturma odanız, yatak odanız, yemek odanız, çocuk/genç odanız, anterniz, çalışma odanız, bahçeniz ve mutfağınızın için aradığınız tüm mobilyaları bulabilirsiniz. Mobilyaların yanı sıra aydınlatma ürünleri, dekorasyon ürünler, ev tekstili ürünleri, halı ve banyo ürünleri de Vivense'de sizleri bekliyor. Vivense mağazaları; Ankara, Adana, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Denizli, Diyarbakır, Gaziantep, Konya, Samsun, Mersin gibi pek çok ilde bulunmaktadır. Vivense.com'u ziyaret ederek size en yakın showroom'u görebilirsiniz.

Bitlis

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Ara 2019
7
431
48
Bitlis

İtibar Puanı:

iyi bence gayet modern ürünleri var ve fiyat açısından oldukça uygun fiyatlardan başlayan mobilyaları var. bizim millet çok akıllı 3bin tl ye alınan mobilya ile 10bin tl ye alınan mobilya arasındaki farkı anlayamayacak kadar cahal olduğumuz için olayı çözemiyoruz.
:dinle:katılıyorum çok mükemmel anlatmışsınız. 😻

HelenFoedo

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
18 Şub 2021
23
3,485
78

İtibar Puanı:

İnternet te çok fazla şikayet bulunsada vivense tüm şikayetlere cevap vermiş olarak görünüyor. Tasarımlarına gelince ben beğeniyorum. Üretimleri ihtiyaca göre üretmesi ürünün geç geleceğine işaret etmektedir. Eğer güzel bir seçim yapmak istiyorsanız fırından taze çıkanını almak her zaman daha iyidir. Söz konusu ayıpsız mallar için geçerlidir. Defolu veya hatalı ürünlerde müşteri daima haklıdır.

Vivense Temsilci : Sitemizdeki ürünlerimizin hiçbiri stoklu değildir, sipariş üzerine üretilip gönderimi yapılır , üretim ile ilgili sıkıntıdan dolayı ürün üretimi sağlanamamış müşterimizi de mağdur etmemek adına bir gün sonra bilgi verilip ücret iadesi yapılmıştır,müşterimize bu durumdan dolayı özürlerimizi ilettik ayrıca ödemiş olduğu miktarın tamamını ödeme yapmış olduğunuz bankaya yapıyoruz, taksitli geri ödemesi hakkında bankanız ile iletişime geçmeniz gerekecektir.
:kas: :cak:

Güven Yılmaz

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Haz 2023
47
250
53

İtibar Puanı:

Vivense Mobilya, geniş ürün yelpazesiyle müşterilere çeşitli mobilya seçenekleri sunuyor. Müşterilerin yaptığı yorumlara baktığımızda, genel olarak olumlu geri bildirimler aldığını söyleyebiliriz. Müşteriler, ürünlerin kalitesi ve dayanıklılığı hakkında olumlu düşüncelerini paylaşmışlar. Ayrıca, Vivense'nin tasarımları ve şık görünümü de takdir edilmekte. Teslimat süreciyle ilgili olarak da müşterilerin çoğunlukla memnun olduğunu görebiliyoruz. Ancak bazı müşteriler, teslimat sürecinde gecikmeler yaşandığına dair sorunlar yaşamışlar. İade ve değişim süreciyle ilgili olarak da bazı müşterilerin sıkıntı yaşadığı görülüyor. Aynı zamanda, bazı müşterilerin ürünlerin fiyatlarının yüksek olduğunu düşündüğünü görebiliyoruz. Genel olarak, Vivense Mobilya'nın ürünleri hakkında olumlu yorumlar ön plana çıkıyor, ancak hizmetin bazı alanlarda iyileştirilmesi gerektiği belirtiliyor.

SahneDeneyimi

Bronz Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Haz 2023
12
36
13

İtibar Puanı:

Vivense Mobilya, kullanıcılar arasında popüler bir mobilya markasıdır. İşte Vivense Mobilya hakkında yapılan bazı yorumlar:

1. "Vivense Mobilya'dan aldığım yemek odası seti gerçekten kaliteli ve şık. Teslimat süreci de oldukça hızlıydı. Çok memnun kaldım."

2. "Vivense, çeşitli mobilya seçenekleri sunuyor ve fiyatları da oldukça makul. Sipariş vermeden önce müşteri hizmetlerinden detaylı bir şekilde bilgi aldım ve çok yardımcı oldular."

3. "Vivense Mobilya'dan aldığım koltuk takımı oldukça rahat ve dayanıklı. Kumaş kalitesi de çok iyi. Üründen çok memnunum."

4. "Vivense'in tasarımları gerçekten harika. Evimi yenilemek için aldığım mobilyalar hem modern hem de şık. Farklı tarzlara uygun çeşitli seçenekler sunuyorlar."

5. "Vivense Mobilya'nın montaj hizmeti gerçekten iyi. Mobilyalarımızın kurulumunu çok hızlı ve düzgün bir şekilde yaptılar. Çalışanlar da çok profesyonel ve saygılıydı."

Yukarıda belirtilen yorumlar, Vivense Mobilya hakkında olumlu ve memnuniyet odaklıdır. Ancak her kullanıcının deneyimi farklı olabilir, bu nedenle mobilya satın almadan önce müşteri yorumlarını dikkate almanız önemlidir.

Oreo Magie

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Haz 2023
26
110
28

İtibar Puanı:

Vivense Mobilya, geniş ürün yelpazesi ve kaliteli ürünleri ile müşterilerin beğenisini kazanan bir marka olarak bilinmektedir. Müşterilerin Vivense Mobilya hakkında yaptıkları yorumlara bakıldığında genellikle olumlu geri bildirimlerin olduğu görülmektedir. İşte Vivense Mobilya hakkındaki bazı yorumlar:

- "Vivense Mobilya'dan aldığım yemek odası takımı çok şık ve kaliteli. Ürünlerin tasarımı harika ve fiyatlar da oldukça uygun. Kesinlikle tavsiye ederim."

- "Vivense Mobilya'dan oturma grubu aldım ve çok memnun kaldım. Hem rahat, hem de şık bir tasarımı var. Teslimat süreci de hızlıydı. Teşekkürler Vivense!"

- "Vivense Mobilya'nın müşteri hizmetleri gerçekten çok ilgili. Ürünlerle ilgili sorularımı hızlı bir şekilde cevapladılar ve seçim yapmam konusunda yardımcı oldular. Alışveriş deneyimim mükemmeldi."

- "Vivense Mobilya'nın montaj hizmeti gerçekten harika. Aldığım mobilyaları kendi başıma kurmam zor olabilirdi, ama Vivense'nin montaj ekibi geldi ve çok kısa sürede kurulumu tamamladı. Çok memnun kaldım."

- "Vivense Mobilya'nın ürünleri gerçekten dayanıklı. Yıllar geçmesine rağmen aldığımız mobilyalar hala ilk günkü gibi görünüyor. Kalite konusunda kesinlikle pişmanlık yaşamadık."

Bu yorumlar Vivense Mobilya'nın müşteri memnuniyetine önem verdiğini ve kaliteli ürünler sunduğunu göstermektedir. Ancak her markada olduğu gibi bazı olumsuz yorumlar da bulunabilir. Müşterilerin beklentilerine ve tercihlerine göre değerlendirme yapmaları önemlidir.

TeknolojiTitanı

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
7 Haz 2023
40
224
33

İtibar Puanı:

Vivense Mobilya, müşterileri tarafından genellikle olumlu yorumlar almaktadır. Bu mobilya markası, kaliteli ürünleri ve şık tasarımları ile dikkat çekmektedir. Müşteriler, ürünlerin sağlamlığından ve dayanıklılığından memnun kaldıklarını belirtmektedirler. Ayrıca, Vivense Mobilya'nın şık ve modern tasarımları da beğenilmektedir. Müşteriler, mobilyaların evlerine uyum sağlayan özgün tasarımları sevdiklerini ifade etmektedirler. Firma, ayrıca müşteri hizmetleri konusunda da başarılı bulunmaktadır. Sorun yaşayan müşterilere hızlı ve etkili bir şekilde yardımcı olmaktadır. Vivense Mobilya, genel olarak müşterileri tarafından tavsiye edilen bir marka olarak bilinmektedir.

EvdeUyumluluk

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Haz 2023
9
15
3

İtibar Puanı:

Vivense Mobilya, kaliteli ürünleri ve şık tasarımları ile tanınan bir mobilya markasıdır. Müşteri yorumlarına göre, Vivense Mobilya'nın ürünleri oldukça beğenilmektedir. Özellikle kaliteli malzemelerden üretilmiş ve sağlam bir yapıya sahip oldukları belirtilmektedir. Ayrıca tasarımlarının da modern ve şık olduğu ifade edilmektedir.

Müşteriler, Vivense Mobilya'nın montaj ve teslimat hizmetlerinden de oldukça memnun olduklarını belirtmektedirler. Ürünlerin zamanında ve sorunsuz bir şekilde teslim edildiği ve montajın da profesyonel bir şekilde yapıldığı vurgulanmaktadır.

Ancak, bazı müşteriler, ürünlerin fiyatlarının yüksek olduğunu düşünmektedir. Ayrıca bazı müşteriler, müşteri hizmetlerinin yeterince ilgili olmadığını veya sorunlara yeterli çözüm sunamadığını belirtmektedir.

Genel olarak Vivense Mobilya'nın müşteri yorumlarının olumlu olduğu söylenebilir. Kaliteli ürünleri ve şık tasarımları sayesinde, müşterilerinin beğenisini kazanmış bir marka olarak görünmektedir. Ancak, bazı müşterilerin fiyatlar veya müşteri hizmetleri konusunda memnuniyetsizlikleri bulunmaktadır.

İpek Yıldız

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Haz 2023
30
216
33

İtibar Puanı:

Mobilya Yorumları:

1. Vivense Mobilya'ya yakın zamanda bir yatak odası takımı aldım ve çok memnun kaldım. Hem kalitesi çok iyi, hem de şık ve modern bir tasarıma sahip. Siparişim gecikmesiz ve eksiksiz bir şekilde geldi. Şu ana kadar yaşadığım en iyi online alışveriş deneyimlerinden biriydi. Kesinlikle tavsiye ederim.

2. Vivense Mobilya'nın ürünlerinden bir çekyat satın aldım ve gerçekten çok rahat ve kullanışlı. Fiyat performans açısından da gayet başarılı. Ayrıca müşteri hizmetleri de oldukça ilgili ve yardımcılar. Herkese rahatlıkla önerebileceğim bir marka.

3. Vivense Mobilya'dan yatak odası ve salon takımı aldım. Ürünlerin kalitesi beklediğimden çok daha iyiydi. Montajı da oldukça kolaydı. Siparişim hızlı bir şekilde teslim edildi ve hiçbir sorun yaşamadım. Şık ve modern tasarımları sayesinde evimde harika bir atmosfer oluşturdular.

4. Vivense Mobilya'dan bir masa takımı aldım ve çok memnun kaldım. Hem şık görünümleri hem de dayanıklı yapıları ile gerçekten kaliteli bir ürün olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca müşteri hizmetleri süreci de oldukça başarılıydı.

5. Vivense Mobilya'nın ürünlerini uzun süredir kullanıyorum ve gösterdikleri dayanıklılık ve kalite beni çok etkiledi. Herhangi bir problem yaşamadım ve aldığım ürünlerin fiyat performans açısından da oldukça başarılı olduğunu düşünüyorum.

Bu yorumlar kişisel deneyimler üzerine yapılmış olup, farklı kişilerin deneyimleri farklılık gösterebilir. İnternet üzerinden daha fazla yoruma ve incelemeye ulaşılarak daha detaylı bir karar verilebilir.

Deniz Kaya

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Haz 2023
33
288
53

İtibar Puanı:

Vivense Mobilya, Türkiye'de en popüler mobilya markalarından biridir. Müşteri yorumlarına baktığımızda genellikle olumlu görüşlerle karşılaşmaktayız. İşte Vivense Mobilya hakkında birkaç yorum:

1. "Vivense Mobilya'dan yatak odası takımı aldım ve gerçekten çok memnun kaldım. Ürünler kaliteli ve şık. Teslimat süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim."

2. "Vivense Mobilya'nın modern tasarımları benim tarzıma çok uyuyor. Salon takımı ve sehpa aldım, hem şık hem de rahatlar. Ayrıca müşteri hizmetleri de ilgili ve yardımcı oldu. Teşekkürler Vivense!"

3. "Vivense'nin çocuk odası mobilyaları gerçekten çok sevimli. Oğlum için bir oda düzenledim ve her şey harika oldu. Ahşap malzeme kalitesi de çok iyi. Çocuklar için kesinlikle güvenli bir marka."

4. "Vivense'den bir masa sandalye seti aldım ve fiyat performans açısından gerçekten memnun kaldım. Ürünler sağlam, montajı da kolaydı. Hem modern hem de uygun fiyatlı bir seçenek arayanlara tavsiye ederim."

5. "Vivense Mobilya'nın online mağazası gerçekten kullanıcı dostu. Ürünleri filtreleyerek hızlı bir şekilde istediğim tarzda mobilyaları bulabiliyorum. Ayrıca ücretsiz kargo ve kolay iade seçenekleri de çok avantajlı."

Genel olarak, Vivense Mobilya müşterilerinin ürün kalitesi, tasarım çeşitliliği, hızlı teslimat ve ilgili müşteri hizmetleri gibi konularda memnuniyetlerini dile getirdikleri görülüyor. Ancak, herhangi bir markada olduğu gibi bazı müşteriler arasında da olumsuz yorumlar bulunabilir. Bu yüzden, mobilya almadan önce çeşitli ürün ve marka incelemeleri yapmanız ve kişisel ihtiyaçlarınıza en uygun seçimi yapmanız önemlidir.

FierceDynamo

Bronz Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Haz 2023
22
65
13

İtibar Puanı:

Vivense Mobilya, kaliteli ve şık tasarımlarıyla müşterilerin beğenisini kazanan bir mobilya markasıdır. Çoğu müşteri, ürünlerin kaliteli malzemelerden yapıldığını ve uzun ömürlü olduklarını belirtmektedir. Ayrıca, tasarımların modern ve şık olduğu için ev dekorasyonuna uyum sağladığı da sıklıkla dile getirilmektedir.

Müşteriler, Vivense Mobilya'nın satış sonrası hizmetlerinden de memnun kaldıklarını belirtmektedir. Ürünlerin kurulumu ve montajı konusunda profesyonel ve hızlı bir hizmet sunulduğu ifade edilmektedir. Ayrıca, sorun yaşadıklarında müşteri hizmetlerine kolayca ulaşabildiklerini ve sorunlarının hızlı bir şekilde çözüldüğünü belirtmektedir.

Ancak bazı müşteriler, Vivense Mobilya'nın fiyatlarının yüksek olduğunu düşünmektedir. Ayrıca, ürünlerin bazen kargo sürecinde zarar gördüğü ve müşterilerin bu konuda sıkıntı yaşadığı da dile getirilmektedir. Bununla birlikte, genel olarak Vivense Mobilya'nın ürün kalitesi ve hizmetlerinin müşteriler tarafından beğenildiği söylenebilir.

Bahar Aksoy

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Haz 2023
37
325
53

İtibar Puanı:

Vivense Mobilya hakkında çeşitli kullanıcılar tarafından yapılan yorumlardan birkaçını aşağıda bulabilirsiniz:

1. Vivense Mobilya'dan yüksek kaliteli ve şık mobilyalar aldım. Ürünler, resimlerde göründüğü gibi geldi ve montajı da oldukça kolaydı. Müşteri hizmetleri de oldukça yardımcı oldu. Kesinlikle tavsiye ederim.

2. Vivense Mobilya'nın ürünleri çok sağlam ve dayanıklı. Ayrıca tasarımları da çok güzel. Herhangi bir sorun olduğunda müşteri hizmetleri hızlı bir şekilde çözüm buluyor. Çok memnunum.

3. Vivense Mobilya'dan aldığım ürünler maalesef beklediğim gibi değildi. Kalite ve dayanıklılık konusunda hayal kırıklığına uğradım. Ayrıca müşteri hizmetleri de pek yardımcı olmadı. Bir daha alışveriş yapmam.

4. Vivense Mobilya'nın ürünleri gerçekten kaliteli ve şık. Teslimat süresi inanılmaz hızlı ve ürünler sorunsuz bir şekilde geldi. Müşteri hizmetleri de ilgili ve yardımcı. Kesinlikle tavsiye ederim.

5. Vivense Mobilya'ya birkaç kez alışveriş yaptım ve her seferinde memnun kaldım. Ürünler kaliteli, fiyatlar da makul seviyede. Ayrıca müşteri hizmetleri de gerçekten profesyonel. Tekrar alışveriş yapacağım.

Yukarıdaki yorumlar genel olarak Vivense Mobilya'nın ürün kalitesi, müşteri hizmetleri ve teslimat süresi gibi konularda farklı deneyimlerin olduğunu göstermektedir. Herkesin memnuniyet düzeyi farklı olabileceği için, satın almadan önce detaylı bir araştırma yapmak önemlidir.

Bahri Şen

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Haz 2023
27
241
28

İtibar Puanı:

Vivense Mobilya, genellikle müşteriler tarafından olumlu bir şekilde değerlendirilen bir mobilya markasıdır. İşte bazı Vivense Mobilya yorumları:

- "Vivense Mobilya'dan yaptığım alışverişten çok memnun kaldım. Ürünler kaliteli, fiyatlar uygun ve müşteri hizmetleri de çok yardımcı oldu."

- "Vivense Mobilya'nın tasarımları gerçekten şık ve modern. Evimi yenilemek için birçok mobilya ürünü aldım ve hepsi beklediğimden daha güzel geldi."

- "Vivense Mobilya'nın teslimatı oldukça hızlı ve düzenli. Ürünler sorunsuz bir şekilde evime ulaştı ve kurulum işlemleri çok kolaydı."

- "Vivense Mobilya'nın müşteri hizmetleri gerçekten harika. Herhangi bir sorum olduğunda hızlı ve düzgün bir şekilde cevap verdiler."

- "Vivense Mobilya'nın fiyatları diğer markalara göre biraz daha yüksek olsa da kalitesi ve tasarımları buna değer. Kesinlikle tavsiye ederim."

Genel olarak, Vivense Mobilya yorumları müşteri memnuniyetini yansıtmakta ve markanın kaliteli ürünler ve iyi hizmet sunma konusunda başarılı olduğunu göstermektedir.

Emine Şahin

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Haz 2023
27
209
28

İtibar Puanı:

Vivense Mobilya, genellikle müşteriler tarafından olumlu yorumlar almaktadır. Müşteriler, Vivense Mobilya'nın kaliteli ürünleri ve şık tasarımlarıyla memnun kaldıklarını belirtmektedirler. Ayrıca, müşteri hizmetlerinin de hızlı ve etkili olduğu, sorunlara çözüm odaklı yaklaşımlarıyla beğeni topladıkları ifade edilmektedir. Vivense Mobilya'nın ürünlerinin fiyatları konusunda ise müşteriler, genellikle makul ve rekabetçi olduğunu düşünmektedirler. Ancak, bazı müşteriler ürünlerin montaj sürecinde yaşadıkları sorunlar konusunda şikayetlerini dile getirmektedirler. Genel olarak, Vivense Mobilya'nın müşteri memnuniyetine önem verdiği ve kaliteli hizmet sunduğu görülmektedir.

Ebru Aydın

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Haz 2023
64
369
53

İtibar Puanı:

Vivense Mobilya, geniş ürün yelpazesi ve modern tasarımları ile dikkat çeken bir marka. Müşterilerin genel olarak memnun kaldığı bir marka olan Vivense Mobilya, ürünlerin kalitesi, şık tasarımları ve uygun fiyatlarıyla öne çıkıyor. Ayrıca, müşterilerin memnuniyetini sağlamak adına iyi bir müşteri hizmeti sunulduğu da belirtiliyor.

Kullanıcılar, Vivense Mobilya'nın ev dekorasyonu için geniş ürün yelpazesinden memnuniyet duyduklarını ve kendi tarzlarına uygun mobilyaları kolayca bulabildiklerini belirtiyorlar. Özellikle, minimal ve modern tarzda mobilyalar arayanlar için Vivense Mobilya'nın seçeneklerinin oldukça geniş olduğu ifade ediliyor.

Müşteriler, Vivense Mobilya ürünlerinin kalitesinden de oldukça memnun. Mobilyaların dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahip olduğu, uzun ömürlü kullanım imkanı sunduğu belirtiliyor. Ayrıca, kullanım kolaylığı ve rahatlığı da müşterilerin yorumları arasında sıkça yer alıyor.

Fiyat açısından da Vivense Mobilya'nın rekabetçi olduğu ve kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla satışa sunduğu belirtiliyor. Müşteriler, hem estetik hem de kaliteli bir mobilya arayışında iken Vivense Mobilya'nın fiyat-performans dengesinin iyi olduğunu düşünüyorlar.

Bununla birlikte, bazı kullanıcılar teslimat süreleri veya müşteri hizmetleri konusunda bazı sıkıntılar yaşadıklarını belirtiyorlar. Ancak genel olarak Vivense Mobilya'ya ilişkin yorumlar olumlu yönde ve markanın müşteri memnuniyetine önem verdiği görülüyor.