Mobilya Yorumları - Vivense Mobilya Yorumları | Sayfa 5 | Forum Mobilya Takımları

Sorun Cevaplayalım

Merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

+90 322 613 45 45

Bey Azura

Mobilya Yorumları Vivense Mobilya Yorumları

Yasemin0909

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
1 Haz 2020
10
1,373
78

İtibar Puanı:

iyi bence gayet modern ürünleri var ve fiyat açısından oldukça uygun fiyatlardan başlayan mobilyaları var. bizim millet çok akıllı 3bin tl ye alınan mobilya ile 10bin tl ye alınan mobilya arasındaki farkı anlayamayacak kadar cahal olduğumuz için olayı çözemiyoruz.
🙏 🙌 🙌

Işıl3434

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
14 May 2020
10
1,040
78

İtibar Puanı:

İnternet te çok fazla şikayet bulunsada vivense tüm şikayetlere cevap vermiş olarak görünüyor. Tasarımlarına gelince ben beğeniyorum. Üretimleri ihtiyaca göre üretmesi ürünün geç geleceğine işaret etmektedir. Eğer güzel bir seçim yapmak istiyorsanız fırından taze çıkanını almak her zaman daha iyidir. Söz konusu ayıpsız mallar için geçerlidir. Defolu veya hatalı ürünlerde müşteri daima haklıdır.

Vivense Temsilci : Sitemizdeki ürünlerimizin hiçbiri stoklu değildir, sipariş üzerine üretilip gönderimi yapılır , üretim ile ilgili sıkıntıdan dolayı ürün üretimi sağlanamamış müşterimizi de mağdur etmemek adına bir gün sonra bilgi verilip ücret iadesi yapılmıştır,müşterimize bu durumdan dolayı özürlerimizi ilettik ayrıca ödemiş olduğu miktarın tamamını ödeme yapmış olduğunuz bankaya yapıyoruz, taksitli geri ödemesi hakkında bankanız ile iletişime geçmeniz gerekecektir.
(y)

Parker

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
29 Haz 2020
8
2
3

İtibar Puanı:

Türkiye'nin dört bir yanından özenle seçtiği ürünleri ve keyifle tasarladığı Vivense imzalı koleksiyonları ile yaşamın tüm renklerini evinize getiriyor. Bunu yaparken enerjik ekibi, ilham veren iç mimarları ve güçlü teknolojisi ile en iyi deneyimi sunmak için çalışıyor.

Vivense.com ile Güvenli Alışveriş

Vivense, güvenli ev alışverişi denildiğinde ilk akla gelen markalardan biridir. Vivense.com üzerinden yapacağınız alışveriş, ödeme güvenliği altyapısı sağlanmış bir şekilde gerçekleşmektedir. Üstelik Vivense.com üzerinden satın alacağınız mobilyaların en az 2 yıl süreli garantileri bulunmaktadır.

Vivense.com'da Hangi Ürünler Bulunur?

Vivense.com'da evinizin ihtiyacı olan tüm ürünleri kolayca bulabilirsiniz. Vivense TV ünitesi, Vivense halı, koltuk, yatak odası, sehpa, kitaplık, çalışma masası, dolap ve avize en çok tercih edilen Vivense mobilya ürünlerindendir. Bunların yanı sıra; Vivense.com'da oturma odanız, yatak odanız, yemek odanız, çocuk/genç odanız, anterniz, çalışma odanız, bahçeniz ve mutfağınızın için aradığınız tüm mobilyaları bulabilirsiniz. Mobilyaların yanı sıra aydınlatma ürünleri, dekorasyon ürünler, ev tekstili ürünleri, halı ve banyo ürünleri de Vivense'de sizleri bekliyor. Vivense mağazaları; Ankara, Adana, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Denizli, Diyarbakır, Gaziantep, Konya, Samsun, Mersin gibi pek çok ilde bulunmaktadır. Vivense.com'u ziyaret ederek size en yakın showroom'u görebilirsiniz.

Aqua

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
3 Kas 2020
3
1
3

İtibar Puanı:

bence mobilyaları oldukça güzel kim ne derse desin vivense tarz ürünler üretiyor. fiyatıda diğer mobilya şirketleri ile kıyasladığımızda fark yaratıyor.

Bitlis

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
11 Ara 2019
1
0
1
Bitlis

İtibar Puanı:

iyi bence gayet modern ürünleri var ve fiyat açısından oldukça uygun fiyatlardan başlayan mobilyaları var. bizim millet çok akıllı 3bin tl ye alınan mobilya ile 10bin tl ye alınan mobilya arasındaki farkı anlayamayacak kadar cahal olduğumuz için olayı çözemiyoruz.
:dinle:katılıyorum çok mükemmel anlatmışsınız. 😻

HelenFoedo

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
18 Şub 2021
9
4
3

İtibar Puanı:

İnternet te çok fazla şikayet bulunsada vivense tüm şikayetlere cevap vermiş olarak görünüyor. Tasarımlarına gelince ben beğeniyorum. Üretimleri ihtiyaca göre üretmesi ürünün geç geleceğine işaret etmektedir. Eğer güzel bir seçim yapmak istiyorsanız fırından taze çıkanını almak her zaman daha iyidir. Söz konusu ayıpsız mallar için geçerlidir. Defolu veya hatalı ürünlerde müşteri daima haklıdır.

Vivense Temsilci : Sitemizdeki ürünlerimizin hiçbiri stoklu değildir, sipariş üzerine üretilip gönderimi yapılır , üretim ile ilgili sıkıntıdan dolayı ürün üretimi sağlanamamış müşterimizi de mağdur etmemek adına bir gün sonra bilgi verilip ücret iadesi yapılmıştır,müşterimize bu durumdan dolayı özürlerimizi ilettik ayrıca ödemiş olduğu miktarın tamamını ödeme yapmış olduğunuz bankaya yapıyoruz, taksitli geri ödemesi hakkında bankanız ile iletişime geçmeniz gerekecektir.
:kas: :cak:

Two Piece Sets width=