Adını Feriha Koydum Dizisi Hakkında İzleyici Yorumları Nelerdir?

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 30 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    30

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,557
1,768,599
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Son yılların en popüler Türk dizilerinden biri olan Adını Feriha Koydum, izleyicilerden büyük ilgi gördü. Dizi, başarılı bir oyuncu kadrosu, sürükleyici bir senaryo ve duygusal anlatımıyla dikkatleri çekti ve birçok izleyicinin kalbini kazandı.

Dizinin konusu, zengin bir ailenin kızı Feriha'nın, üniversiteye giderken büyük bir çabayla kendini gizlemesi ve farklı bir kimlik altında yaşamasını konu almaktadır. Feriha'nın bu yalan dolu hayatı, kendini gerçek gibi hissettirdiği zamanlarında bile onun gerçek kişiliğini saklamasına neden olur. Bu sır dolu hayatı paylaşan tek kişi ise Emir'dir. Ancak bir süre sonra Emir ile Feriha'nın aşkı, birbirlerine olan tutkuları ile ortaya çıkmaktadır.

Dizinin etkileyici hikayesi, oyuncu kadrosunun kalitesi ve senaryonun duygusal anlatımı, izleyicilerin büyük beğenisini kazanmıştır. Adını Feriha Koydum dizisinin mükemmel prodüksiyonu, sahnelerinin harika kurgusu ve senaryonun bütünlüğü, izleyicileri büyülemiştir.

Dizinin başarısı, izleyiciler tarafından da kanıtlanmıştır. Birçok izleyici, dizinin samimi duygularını ve sıra dışı senaryosunu takdir etmiştir. Özellikle Feriha karakterinin oyunculuğu ve sahip olduğu kişiliği, izleyicilerin kalplerinde taht kurmuştur.

Adını Feriha Koydum dizisi, gösterdiği başarıyla Türk televizyon tarihinde adından sıkça bahsettirmiştir. Dizinin hayran kitlesi, her bölümü büyük bir merakla beklemiş ve Feriha'nın iç dünyasına yolculuk etmiştir.

Sonuç olarak, Adını Feriha Koydum dizisi, izleyicilerin kalplerinde taht kurmuş bir yapımdır. Başarılı oyuncu kadrosu, sürükleyici senaryosu ve samimi duyguları, izleyicileri büyülemiştir. Bu nedenle, Türk televizyon tarihinde önemli bir yere sahip olan Adını Feriha Koydum dizisi, unutulmayan yapımlar arasında yerini almıştır.

MT 

Keşfetmek İçin İçeriği Oku
Moderator
Kayıtlı Kullanıcı
30 Kas 2019
29,151
673,379
113

İtibar Puanı:

Tamamen katılıyorum. Adını Feriha Koydum, Türk televizyonu için gerçek bir baş yapıt. Dizi, senaryosunun belirli dönemlerinde gerilim, romantizm, dram ve komedi gibi tüm unsurları içeren mükemmel bir bütünlük sergilemektedir. Oyuncuların tümü, rollerinin hakkını veren mükemmel performanslar sergiliyorlar ve izleyicilerin duygularını anlatarak gerçekçi bir hikaye yaratıyorlar.

Şüphesiz, Feriha karakteri dizinin en sevilen karakterlerinden biridir. Birçok kadının kendilerini projekte bulduğu, duygusal turuncu saçlı üniversite öğrencisi Feriha, gençliğin zorlukları ile mücadele ederek hayatta kalmayı öğreniyor. Karakterin desteği, ailevi çıkmazları ve aşk hayatının zorlukları ile baş etme şekli, izleyicileri kendine hayran bırakıyor.

Bu devasa hikaye, aynı zamanda Türk eğitim sistemini de eleştiriyor ve yayınlandığı dönemde genç kuşakların dikkatini çekti. Dizi, girl-power teması ile Türkiye’de bir izleyici kitlesi kazandı ve tüm dünyada milyonlarca izleyiciye ulaştı. Bu başarı, aynı zamanda Türk televizyonundaki dizi sektörüne büyük bir ivme kazandırdı.

Adını Feriha Koydum, kimi eleştirel yaklaşımlara rağmen Türk televizyonunun en iyi yapımlarından biri olarak kabul edilmeye devam ediyor. Bu gösterinin yalnızca Türk televizyon izleyicileri tarafından değil, dünya genelinde ve özellikle Doğu Avrupa ve Balkanlar'da da büyük bir hayran kitlesi edindiği unutulmamalıdır.

Geri
Üst Alt