Adını Feriha Koydum Dizisindeki En Unutulmaz Sahneler Hangileridir?

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 24 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    24

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,557
1,768,599
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Televizyon dünyasının popüler yapımlarından biri olan Adını Feriha Koydum dizisi, Türk halkının beğenisini kazanmıştır. Gençlik draması olarak nitelendirilen dizi, Feriha ve Emir'in aşk hikayesine odaklanmaktadır. Bu duygu yüklü hikayede, birbirinden etkileyici sahnelerle karşılaşmaktayız. Peki, Adını Feriha Koydum dizisindeki en unutulmaz sahneler hangileridir?

İlk olarak, diziye damga vuran "seni seviyorum" repliği akıllara gelmektedir. Feriha ve Emir'in birbirlerine olan aşklarını ifade ettikleri bu sahne, seyircilerin yüreklerini fethetmiştir. Ayrıca, Feriha'nın Emir'e "Seni sevdiğim kadar kimseyi sevmedim" sözü ise dizinin mihenk taşlarından biridir.

Bunun yanı sıra, dizideki bir diğer unutulmaz sahne ise Feriha'nın evlilik teklifi almış olmasıdır. Emir'in romantik teklifi, seyircilere unutulmaz bir an yaşatmıştır. Feriha'nın ise bu teklife verdiği cevap, diziye farklı bir boyut kazandırmıştır.

Ayrıca, dizinin final bölümünde yaşanan ayrılık sahnesi de seyircilerin unutamayacakları anlar arasında yer almaktadır. Feriha ve Emir'in ayrılığı, seyircilerin gözlerinin yaşarmasına sebep olmuştur. Burada, Emir'in "Feriha, bitmedi" sözleri, seyircilerin kalplerine dokunmuştur.

Son olarak, dizideki en etkileyici sahne olarak ise, Feriha'nın ölüm sahnesi gösterilebilir. Feriha'nın hayatını kaybetmesi, seyircileri derinden etkilemiştir.

Adını Feriha Koydum dizisi, seyircilerin duygusal olarak yoğun anlar yaşamasına neden olmuştur. Bu nedenle, unutulmaz sahneler de kendiliğinden ortaya çıkmıştır. Bu sahnelerle, dizi hem Türkiye'de hem de dünyada büyük bir hayran kitlesine sahip olmuştur.

Geri
Üst Alt