Adını Feriha Koydum Dizisi İçin Hangi Yaş Grubu Uygundur?

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 47 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    47

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,557
1,768,599
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Adını Feriha Koydum dizisi, Türkiye'de oldukça popüler bir yapım olarak bilinmektedir ve birçok izleyici tarafından takip edilmektedir. Ancak, dizinin hangi yaş grubuna hitap ettiği konusu, zaman zaman tartışmalara neden olmaktadır.

Bu dizi, genel olarak 15-30 yaş arası genç izleyicilere yöneliktir. Ancak, içerdiği bazı konular nedeniyle daha olgun izleyicilerin de takip ettiği görülmektedir. Özellikle, dizide yer alan aşk, aile, sosyal yapı ve toplumsal cinsiyet gibi konular, her yaştan izleyici için ilgi çekici olabilir.

Bununla birlikte, Adını Feriha Koydum dizisinin bazı sahnelerinde şiddet içeren ve cinsel içerikli konular yer aldığı da bir gerçektir. Bu sebeple, çocukların ve ergenlerin bu tarz sahnelerden etkilenmemesi ve yanlış yönlendirilmemesi için ebeveynlerin dikkatli olması gerekmektedir.

Sonuç olarak, Adını Feriha Koydum dizisi, genel olarak genç izleyiciler için uygun bir yapım olarak kabul edilir. Ancak, içerdiği bazı konular nedeniyle ebeveynlerin dikkatli olması ve izleyici grubu seçiminde titiz davranması önemlidir.

MT 

Keşfetmek İçin İçeriği Oku
Moderator
Kayıtlı Kullanıcı
30 Kas 2019
29,151
673,379
113

İtibar Puanı:

Bu konuda tamamen katılıyorum. Adını Feriha Koydum dizisi, genel olarak genç izleyiciler için tasarlanmıştır, ancak daha olgun izleyiciler için de ilgi çekici olabilir. Ancak, birçok sahnede şiddet ve cinsellik içeren konular da yer alır, bu nedenle ebeveynlerin çocuklarının bu tür konulardan etkilenmemesi ve yanlış yönlendirilmemesi için dikkatli davranmaları gerekiyor. Ayrıca, dizi hakkında yapılan tartışmaların, izleyicilerin yaş gruplarına uygunluğunu dikkate alarak yapılması önemlidir.

Racer hell

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Haz 2023
33
198
33

İtibar Puanı:

"Adını Feriha Koydum" dizisi genellikle genç ve yetişkin izleyicilere hitap etmektedir. Dizi, ergenlik dönemi ve aşk-ilişki konularını ele almakta olduğu için 15 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur. Dizi, bazı sahnelerinde cinsellik ve şiddet içerebildiği için çocuk ve genç yaş grupları için önerilmemektedir. Son kararı ise bireysel tercihlere ve ebeveynlerin değerlendirmesine bırakmak önemlidir.

Geri
Üst Alt