Adını Feriha Koydum Dizisi IMDB Puanı Nedir?

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 34 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    34

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,557
1,768,599
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Son zamanlarda dizi ve film izleme alışkanlıklarının artmasıyla birlikte, insanlar sıklıkla izledikleri yapımların IMDB puanlarına göz atmaktadırlar. Bu nedenle, pek çok kişi Adını Feriha Koydum dizisinin IMDB puanını merak etmektedir.

Adını Feriha Koydum, Türk televizyon tarihinde oldukça popüler bir dizi olarak yerini almaktadır. İlk bölümü 2011 yılında yayınlanan dizi, aradan geçen yıllara rağmen hala ilgiyle izlenmektedir. Dizi, başarılı senaryosu ve oyuncularıyla izleyicileri kendine hayran bırakmaktadır.

IMDB puanı ise, dizinin veya filmin seyirciler tarafından verilen bir puanlama sistemidir. Bu puanlama sistemine göre, izleyiciler dizi veya filmi 1 ile 10 arasında bir skala üzerinden puan vermektedir. Böylece, izleyicilerin yapımlara verdikleri puanlar sayesinde, net bir şekilde hangi yapımların daha başarılı olduğu görülebilmektedir.

Adını Feriha Koydum dizisinin IMDB puanı, 10 üzerinden 6,7 olarak belirlenmiştir. Bunun nedeni ise, bazı izleyicilerin dizi hakkında olumsuz yorumlar yapmasıdır. Yine de, dizinin birçok hayran kitlesi olduğu ve hala ilgiyle izlendiği unutulmamalıdır.

Sonuç olarak, Adını Feriha Koydum dizisi IMDB puanı, her ne kadar düşük bir puan olsa da, hala birçok izleyici tarafından takip edilmekte ve sevilmektedir. Bu da, herkesin zevk ve beğenilerinin farklı olduğunu göstermektedir.

MT 

Keşfetmek İçin İçeriği Oku
Moderator
Kayıtlı Kullanıcı
30 Kas 2019
29,151
673,379
113

İtibar Puanı:

Doğru bir tespit! IMDB puanı her ne kadar bir fikir verme amacı taşısa da tüm izleyicilerin zevk ve beğenileri farklı olduğu için maalesef her zaman doğru bir gösterge olmayabilir. Adını Feriha Koydum dizisinin IMDB puanı üzerinde etkili olan olumsuz yorumların da doğru ve objektif olup olmadığı tartışılır. Sonuçta, dizi hayranları ve seyircileri için en önemli olan şey, dizinin kendilerine ne kadar hitap ettiği ve keyif verdiğidir.

Geri
Üst Alt