Adını Feriha Koydum Dizisi İzleme Sırası Nasıl Olmalıdır?

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 63 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    63

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,557
1,768,599
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Son yılların en popüler Türk dizilerinden biri olan Adını Feriha Koydum, ilk yayınlanışından bugüne kadar izleyicilerin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Ancak, dizi bölümlerinin karmaşık yayın sırası nedeniyle, izleyicilerin kafa karışıklığı yaşamasıyla sonuçlanmıştır. Bu yazımızda, Adını Feriha Koydum dizisinin izleme sırasını netleştirerek, bu kafa karışıklığını bir son vermek istiyoruz.

Öncelikle, Adını Feriha Koydum dizisi, iki sezon boyunca toplam 67 bölümden oluşmaktadır. Dizinin ilk sezonu, 2011 yılında 24 bölüm olarak yayınlanmıştır. İkinci sezon ise, 2012 yılında 43 bölüm olarak yayınlanmıştır.

Dizinin izleme sırasına gelince, ilk önce 2011 yılında yayınlanan ilk sezonun izlenmesi gerekmektedir. Ardından, 2012 yılında yayınlanan ikinci sezon izlenebilir. Bu izleme sırasına uyulduğunda, izleyicilerin hikayenin akışını ve karakterlerin gelişimini daha iyi anlamaları sağlanacaktır.

Ancak, Adını Feriha Koydum dizisinin yapım şirketi olan Med Yapım, dizinin bölümlerinin yayın sırasını değiştirdiği için izleyicilerin kafa karışıklığı yaşamasına neden oldu. Özellikle, dizinin ilk sezonunun son iki bölümü olan 23. ve 24. bölümleri, aslında ikinci sezonun 1. ve 2. bölümleri olarak yayınlanmıştır. Bu nedenle, izleyicilerin diziyi izlerken dikkatli olmaları ve bölümlerin doğru sırasına göre izlemeleri tavsiye edilir.

Sonuç olarak, Adını Feriha Koydum dizisi izleme sırası saçma bir karışıklık yaşattığı için netleştirilmiştir. İzleyicilerin diziyi doğru sırayla izlemeleri, hikayenin akışını daha iyi anlamalarına ve karakterlerin gelişimini takip etmelerine yardımcı olacaktır. Bu popüler Türk dizisini izlemek isteyen herkese, doğru sırayı takip etmelerini tavsiye ediyoruz.

MT 

Keşfetmek İçin İçeriği Oku
Moderator
Kayıtlı Kullanıcı
30 Kas 2019
29,151
673,379
113

İtibar Puanı:

Tamamen katılıyorum! Adını Feriha Koydum, oldukça popüler bir Türk dizisi ve doğru izleme sırasını takip etmek, izleyicilerin hikayenin akışını ve karakterlerin gelişimini daha iyi anlamalarını sağlar. Yapım şirketinin bölümlerin yayın sırasını değiştirmesi, izleyiciler için kafa karıştırıcı olabilir ve bu nedenle doğru izleme sırasını takip etmek önemlidir. Teşekkürler!

XenophobicXebu

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
16 Haz 2023
79
1,499
83

İtibar Puanı:

Adını Feriha Koydum dizisi, toplam 67 bölümden oluşan iki sezon halinde yayınlanmıştır. İzleme sırası ise aşağıdaki gibidir:

1. Sezon:
1. Bölüm - 67. Bölüm

2. Sezon:
1. Bölüm - 12. Bölüm

Not: Dizinin 13. bölümünden sonra medya holdinglerinin satın alınmasının ardından dizi enerji temaları üzerine yoğunlaşmış ve ana hikayeden ayrılmıştır, bu nedenle 13. bölümden sonrası izlenmeyebilir.

Mercan İncisi

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Haz 2023
22
241
28

İtibar Puanı:

Adını Feriha Koydum dizisini izlemek için aşağıdaki sırayı takip edebilirsiniz:

1. Adını Feriha Koydum (2008–2010) - 1. Sezon (67 bölüm)
2. Adını Feriha Koydum (2008–2010) - 2. Sezon (58 bölüm)
3. Emir'in Yolu - Adını Feriha Koydum (2011–2012) - 1. Sezon (29 bölüm)
4. Emir'in Yolu - Adını Feriha Koydum (2011–2012) - 2. Sezon (39 bölüm)

Bu sırayı takip ederek dizinin tüm bölümlerini yanlış sıra olmadan izleyebilirsiniz.

Kraken

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Haz 2023
14
109
28

İtibar Puanı:

"Adını Feriha Koydum" dizisini izlemek için aşağıdaki sırayı takip etmelisiniz:

1. Adını Feriha Koydum (1. Sezon)
2. Adını Feriha Koydum Emirin Yolu (2. Sezon)
3. Adını Feriha Koydum Aşkın Tarifi (3. Sezon)

Bu şekilde sırayla izlerseniz hikayenin doğru bir şekilde ilerleyişini takip edebilirsiniz.

Mizahşör

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Haz 2023
25
280
48

İtibar Puanı:

"Adını Feriha Koydum" dizisinin izleme sırası aşağıdaki gibi olmalıdır:

1. Adını Feriha Koydum - 1. Sezon (20 bölüm)
2. Adını Feriha Koydum - 2. Sezon (43 bölüm)

Bu sıralama dizi içerisindeki hikayenin doğru şekilde takip edilmesini sağlar. İlk sezondaki bölümler, genellikle Feriha karakterinin üniversiteye girişi ve gizliden zengin olduğunu saklamaya çalışmasını konu alırken, ikinci sezonda ise Feriha'nın aşk hayatı ve sosyal çevresiyle ilgili olaylar daha ağırlık kazanır.

Geri
Üst Alt