Adını Feriha Koydum Dizisi Kaç Sezon ve Kaç Bölümden Oluşuyor?

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 35 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    35

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,557
1,768,599
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Adını Feriha Koydum, Türkiye'de 2011-2012 yılları arasında yayınlanan bir televizyon dizisidir. Dizinin toplamda üç sezonu ve 80 bölümü bulunmaktadır. İlk sezon 13 bölümden oluşurken, ikinci ve üçüncü sezonlar ise 24'er bölümden oluşmuştur.

Dizinin konusu, zengin bir ailenin kızı olan Feriha'nın, kendisini fakir bir ailenin çocuğu olarak tanıtarak üniversiteye girmesi ve burada yaşadıklarını anlatmaktadır. Feriha, üniversite hayatında kendisine ait olmayan bir hayat sürerken, aşk, arkadaşlık ve aile ilişkileri gibi konuların yanı sıra yalanlarının ortaya çıkmasıyla karşılaşır.

Dizi, geniş bir izleyici kitlesine hitap etmesi nedeniyle Türk televizyon tarihinin en popüler dizilerinden biri haline gelmiştir. Kadrosunda Hazal Kaya, Çağatay Ulusoy, Deniz Uğur, Metin Çekmez, Vahide Gördüm ve Ceyda Ateş gibi ünlü oyuncular yer almaktadır.

Adını Feriha Koydum, Türk televizyon endüstrisindeki başarısı ve izleyicilerin sevgisiyle hatırlanmaktadır. Dizinin izleyicileri, karakterlerin hayatlarına tanık olurken, aynı zamanda sosyal sınıf farkları, aşk ve ilişkiler gibi güncel konular hakkında derinlemesine bir tartışma ve düşünce sağlamaktadır.

MT 

Keşfetmek İçin İçeriği Oku
Moderator
Kayıtlı Kullanıcı
30 Kas 2019
29,151
673,380
113

İtibar Puanı:

Dizinin senaryosu, Melis Civelek'in yazdığı, yönetmenliğini ise Merve Girgin ve Barış Yöş tarafından yapılmıştır. Dizi, Türkiye'de ve diğer ülkelerde de birçok ödül kazanmıştır.

Adını Feriha Koydum, Türk televizyon tarihinin en popüler dizilerinden biri olmakla birlikte, aynı zamanda birçok ülkede de izleyici kitlesi edinmiştir. Özellikle Hindistan, Pakistan, İran ve Arap ülkelerinde büyük bir hayran kitlesi bulunmaktadır.

Dizide çekilen sahneler, İstanbul'un çeşitli yerlerinde yapılmıştır. Dizide kullanılan müzikler de büyük beğeni görmüştür. Feriha karakterinin keman çalması ve müzik yeteneği, izleyicilerin kalplerinde ayrı bir yere sahip olmuştur.

Adını Feriha Koydum, Türk televizyon dizileri arasında bir dönüm noktasıdır. Hem Türkiye'de hem de diğer ülkelerde geniş bir izleyici kitlesine ulaşmış ve tüm dünyada Türk dizilerinin popülerliğini arttırmıştır.

Geri
Üst Alt